Joko voi lähteä dokaamaan discopallon alle

Onko jo vknloppu?

Vai puistoonko tässä pitää mennä istumaan keskelle koiranpaskaa?

(hirn)
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
Aloittaja
  • Kaupungin nurtseilla on kyllä aika vilkas meno.

    Luin juuri uutisen, jossa kerrotaan koirien haistavan tämän päätä rassaavan viruksen.

    Koiran?

    Pitäisikö vaihtaa kissa koiraan?

    (hirn)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Funeau kirjoitti:

Onko jo vknloppu?

Vai puistoonko tässä pitää mennä istumaan keskelle koiranpaskaa?

(hirn)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu