Tuuhan jo käymään. Vai oliko taktinen veto? Liian pitkä aika siitä kun nähty. En jaksa oottaa.
Missä sinä oot
Anonyymi
11
708
Vastaukset
- Anonyymi
Jos tää on mulle niin huomenna käyn ainakin pyörähtämässä.
- Anonyymi
Miehelle vai naiselle?
- Anonyymi
Miehelle
- Anonyymi
Mikä taktinen?😄 Tuntuuko sinusta, että on paljon pohdittavaa? Oletko jäänyt koukkuun? Ei pysty lopettaa odottelua ja kaipausta? Mistä lähtien on tuntunut tältä?
- Anonyymi
Kyllä
Joo
En
Pari vuotta
- Anonyymi
Tulen joku perjantai mutta tulen kiertotietä. Ei nähdä varmaan.
- Anonyymi
Löydytkö kassalta kun tuun?
- Anonyymi
En työskentele kassalla
- Anonyymi
Milloin sopii?
- Anonyymi
Ois ny ees se kerta viikkoon.
- Anonyymi
Hyvää ja levollista yötä 💫🌠
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721944
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,761412Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821374Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta101097Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita391026Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!209951- 94814
- 85795
- 38785
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49745