Onko mitää sutinaa

Naisten kanssa teillä? Kesäkin on niin pitää olla joku hoito jota panette.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei ole naisten kanssa sutinaa koska olen hetero. Ei ole kyllä miestenkään kanssa, koska olen ruma rillipää (en sitten muuten ole "likinäkörillitäti").

Töissä olis kyllä yks tyyppi josta ajattelen usein: panisin. Toinenki oli mut se onneks lähti muualle töihin.

Äänestä

Tinderis tuli osuma mut nainen ei ole vastannut mitään vielä.

Äänestä

Haluaisin panosuhteen. Mistähän sellaisen naisen löytää joka haluaa myös?

Äänestä

Ei tässä naisten kanssa sitoutunut ole, tuo mies riittää ihan hyvin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Naisten kanssa teillä? Kesäkin on niin pitää olla joku hoito jota panette.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu