Nyt ei oo baariin varaa

On karenssi ja sitte ku innostun baarissa käymään niin oon liian vanha tapaamaan naisia.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Terassilla olin rannalla. Oli paljon naisia ja juttelinkin yhden naisen kanssa jota en tuntenut mutta nainen sanoi että tuli juomaan siideriä koska on lämmin päivä ollut. Samaa itse olin tekemässä enkä monä mitään alkanut iskemään sitä naista mutta se lupas ottaa yhteyttä facessa. Terassi oli muutenkin täynnä porukkaa varmaan sata henkilöä eikä turvaväleistä tietoakaan.

Äänestä
  • Hyvä kun olet rohkeasti jutellut.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Hyvä kun olet rohkeasti jutellut.

    Juu, suomalaisilla on harvoin juttelurohkeutta.

    Äänestä

Minulla olisi varaa käydä baarissa, mutta en halua käydä baarissa, missä toiset töllöttävät minua, ikään kuin eivät olisi ennen nähneet ihmistä.

Äänestä

Käyn terasseilla pari kolme kertaa kesässä. Baareis en käy ollenkaan. Täällä on leirintä alueen terassi tosi hyvä paikka ja venesataman terassi, naisia ihan riittävästi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

On karenssi ja sitte ku innostun baarissa käymään niin oon liian vanha tapaamaan naisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu