Ja jostain syystä olen enemmän kiinnostunut itseäni nuoremmista kuin ikäisistäni naisista.
Olen aikuinen mies
20
99
Vastaukset
Haittaako se? Kunhan ovat täysi-ikäisiä, niin anna mennä vaan.
- Anonyymi
En sentään lapsista oo kiinnostunu.
- Anonyymi
Mitä tarkoittaa aikuinen?
- Anonyymi
Niinpä. Onko myös henkisesti...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niinpä. Onko myös henkisesti...
No ehkä hiukan lapsellinen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No ehkä hiukan lapsellinen.
Eli on lapsia. Tämä kirjattu ylös.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eli on lapsia. Tämä kirjattu ylös.
Ei mulla oo lapsia vaan oon mieleltäni vähän lapsellinen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei mulla oo lapsia vaan oon mieleltäni vähän lapsellinen.
Kaikki on kiinnostunu vrt iso-D
- Anonyymi
Me ei maalata kiviä yhdessä.
- Anonyymi
Hypergamiaa.
- Anonyymi
Apn kanssa sama mieltymys 20v nuorempiin tyttöihin.
M3120 v nuorempiin - ja olet "M31"? Toivoittavasti oli vain vitsi, etkä oikeasti haaveile 11-kesäisistä lapsista...
- Anonyymi
palstalutka kirjoitti:
20 v nuorempiin - ja olet "M31"? Toivoittavasti oli vain vitsi, etkä oikeasti haaveile 11-kesäisistä lapsista...
30 mä oon ja oon kiinnostunu yli 20-vuotiaista naisista.
- Anonyymi
Marvelist aon tullut kulttuurimarxilaista wokepaskaa, kun disney osti sen. Sama juttu kuin sw.
- Anonyymi
Haloskaa vanhemmat näin kirjootteleepi.
- Anonyymi
Pedo, ilmoitettu poliisille
- Anonyymi
Pedofiileja on paljon enemmän mitä luulisi. Suurin osa ymmärtää olla toteuttamatta suuntautumistaan ja hakee jopa apua asiantuntijoilta.
Sitten on se oikeasti sairas osa porukasta, jotka haluavat oikeuttaa himonsa ja tekonsa. Onneksi ovat vähemmistössä.
Arvostukseni ja tukeni heille, jotka ymmärtävät olla toteuttamatta lapsiin kohdistuvia halujaan. Kaikki pedifiilitkään eivät siis ole pahoja.
xLiner
- Anonyymi
En usko, olet lapsukainen eli mustang-auton omistaja :D
Huvittaa itseäni nämä Galactica-jutut, jos nimenä on jollain aluksella taisteluplaneetta, niiin varmasti on ase-arsenaaliakin sitten pikkaisen :D - Anonyymi
Niin olet ketä kiinnostaa?
- Anonyymi
Luulee että vanhempia naisia harmittaa. Muut eivät kuitenkaan menetä tuollaisessa yhtään mitään 😂
xLiner
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1831536
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall1961367Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431119Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad43823- 14720
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30701Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21700- 36681
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20640Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617