Ette ole laadukkaita

Anonyymi

Itse sanoin hänelle suoraan, mikä mättää. Ajan kanssa näemme onko viesti ( ei hienovarainen) mennyt perille.

Toivottavasti on, koska itse olen hyvinkin valmis joustamaan.

Mutta olettaisin, että osa sinkuista ovat tällä palstalla ikään kuin persuja, eivät näe itsessä mitään vikaa, mutta muissa omatkin viat.

En nyt avaa sen enempää, mutta ihan käytäntöön liityi tämä moitteeni. Jopa minä olen epäkurantti henkilö ja otan palautteen mielelläni vastaan.

Se, että minussa on vikaa, ei nollaa vastapuolen vikoja. Siksi on paras kertoa asiat niin kuin ne ovat.

Keskustelkaa kossit, keskustelkaa.

>Simiti<

3

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Eihän sussa mitään vikaa. Ykköslaatua, made in china.

    • Anonyymi

      Kiitos aloituksesta. Tulin taas niin hyvälle tuulelle siitä. Se kun muistuttaa minua siitä kuinka onnekas olenkaan.

      Tiedän ja tiedostankin sen että, rakkaani ohjaa minua toivomaansa suuntaan. Hän kuitenkin tekee sen rakkaudella.

      Ei hänen tarvitse odottaa, meneekö viesti perille? Rakkauden viesti menee hyvin tajuntaan. Se tuntuu hyvältä suunnalta, joten sinne on oma halukin.

      Sensijaan halolla päähän lyöminen ei houkuttaisi. Vaistomainen suojautuminen tai pakeneminen tuntuisi aloituksesta parhailta vaihtoehdoilta.

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      87
      4028
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      24
      2891
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2310
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      34
      1311
    5. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      10
      899
    6. 131
      875
    7. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      844
    8. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      811
    9. Naisten ja miesten tasoeroista

      Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris
      Ikävä
      124
      756
    10. You've been running and

      so has your mind, I'm thinking of you all the time... 💘
      Ikävä
      11
      750
    Aihe