Täällä suomessa naisista tuntuu olevan ehkä lähemmäksi vasta joka 10 nainen normaali mitoissa. Sit se normaali nainen on jo niin kusi päässä pilattu kehuilla. Kun ei täällä osata kehua eikä osata vastaanottaa kehuja terveellisellä tavalla.
Ei ihme että mun katse on kääntynyt enemmän jätkiin kuin naisiin :D kun vartaloita katselee.
Siis joo sisäisesti suomen naiset ovat yleisesti kivoja ja hyvä asenne jne..
Mutta tuo selluliitti kova rasva jo 20-25v!?
Se ei millään kiihota mua vaikka olisi miten ihana ja hauska avoin persoona sisältä päin.
Mä haluan sanoa ja kehua kumppania kuumaksi seksikkääksi ja haluan kiihottua hänestä.
Baltian maihin/Venäjällä ku oon käynyt niin mieli muuttuu kertaheitolla heterovoittoiseksi.
Tottakai pelkkä kuori ei tule riittämään suhteeseen!
Kumppanin pitää olla päältä ja sisältä myös toimiva ja kaunis.
Irtoseksi kuoren kanssa on fine. En tarvii kaunista sisältöä siihen.
Lopettakaa toi yhyyh geenit yhyyh söin salaattia.
Ruokaa pitää syödä mutta mitä ja kui paljon ja miten liikut.
Kyllä niitä miehiäkin löytyy tisseillä ja raskausmahoilla. Luoja Yök!
Mitä ihmettä
9
84
Vastaukset 9
- Anonyymi
Osta sit menolippu sinne Baltiaan. Mua ei todellakaan kiinnosta kenekään mielipide raskausmahastani 😂😂
- Anonyymi
Miksi sä kirjoitat noin????? tiedät että sinulla on täydellinen vartalo naisen kehossa!!!!
- Anonyymi
Pitää tätä aloituksen tehnyttä palstan aktivoijaakin ymmärtää...
- Anonyymi
Suoraa puhetta.
Miekin ihmettelen että eikö omalla nimellään toimivia miehiä ole kuin se sama määrä kuin timmejä mimmejä.
Näissäkin omalla nimellä tekevillä miehillä on se puoli että päivänä puhuu toista ja seuraavana toista.
Julkkiksia panneita neitsyt miehiä jne.. :D
Sinkkukesät ja ohi kulkevat miehet. Kyl tuntuu että hetero suomesta on tuloa sinkkusuomi. Sen verran järjetöntä touhua. - Anonyymi
Todella moni nainen kiihottuu kun miehellä on ÄO 800 ja/tai paksu lompakko ja vaikutusvaltaa tai toimitusjohtaja.
Sit miestä on kiva esitellä tyttökavereille. Ei väliä onko valaan kokoinen.
Mies taas esittelee mieskavereille ostettua naista.
Noh makuasioita.
Anyway kassalla työskentelevän naisen on helppo löytää perus normi mies jopa komeahko. Vaikka nainen olisi lihava.
Sitten taas lihavalla kassamiehellä mahdollisuudet normaalipainoiseen naiseen hipoo 0!
Joten olkaa te naiset mitä olette, teillä ei ole mitään hätää. Miehiä on yllinkyllin ja miehet tappelee eussa naisista kiitos politiikan joka sallii 90% vain miehiä meille muualta.
Suosittelen hakemaan naisen ilman kusta päässä ulkomailta joka sopeutuu yhteiskuntaan nopeasti ja on samat arvot. Jolla ei ole ikuinen paino ongelma "oonko läski, oonko kaunis, en mahu näihin housuihin"
Itsevarma, rento, huumorintajuinen ja lapsia rakastava nainen joka rakastaa omaa kehoa, namskis! - Anonyymi
Meillä on joko tankit tai plösöt lilluvat.
Normaalipainoiset 1%? - Anonyymi
Mulle tää tilanne käy hyvin. Olen itse normaalipainoinen nelikymppinen. Se on niin harvinaista, että saa hyvin kilpailuetua monissa asioissa.
- Anonyymi
Olen nuori mies voin hyvin. Syön hyvin terveellisesti ei kiinnosta sokeri vehnämössöt herkut. Punainenlihakin harvoin.
Liikun jonkin verran. Rasvaprosentti on matala ja lihakset näkyy. 194/89
Usein vähän lihavat ja "normaalipainoiset" naiset pilkkaa mua. Vähän vitsinä hehe, stn!
Oho miten laiha, taasko söit noin vähän iso mies, elätkö pyhällä hengellä.
No mitä helv!!! Pidä pääs kii läski valas ja syö sitä sokeria ja ahmi sipsejä venytä sitä roikkuva kuoppsista mahaa ja nauti siitä!! naisilla on helppoa parisuhdemarkkinoilla niin panostaa ei juurikaan tarvitse.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 991217
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku91850Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31774- 66683
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93616- 32605
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist16574- 18558
Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43513- 10466