Paska iski Matinkylässä

5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Joka päivää ollut joku raiskaus viikon aikana. Ne lisääntyy kun mamuilla on tylsää. toivottavasti ei saada kiinni koska rankaistukset on liian lieviä.

Äänestä

Ei henkseleistä tietoa tällä kertaa. Huvittava yksityiskohta on hupparissa oleva teksti, jollaista ei voi lukea. Pitäisi ehkä olla direktiivi säätelemässä, että tekstiileihin saa kirjoittaa vain TIKKUKIRJAIMILLA.

Äänestä

Itse en naisena menisi lenkille öiseen aikaan yksin., vaikka kuinka pitäisi voida liikkua mihin vrk-aikaan tahansa missä tahansa turvallisesti. Ei tämä maa missään mikään lintukoto ole.

Äänestä
  • Syy on niiden jotka tuovat raiskaajia Suomeen

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Toivottavasti saadaan kiinni

https://www.is.fi/kotimaa/art-2000006577057.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu