Outo käsitys asiakaspalvelusta. Vaikka taitaakin olla lähellä suoritustilaa,kannattaisi pikkusen panostaa henkilökohtaisesti itseensä. En ole moiseen vielä törmänny. Hyviä jatkoja kuitenkin.
Kalaa nousi onneksi hyvin.🌚
Tulppionmajat
17
6595
Vastaukset
- Anonyymi
Taitaapa olla laajalti tiedossa.
- Anonyymi
Siis Tulppion majojen asiakaspalvelu? Onhan se aina ollut oiva eräpaikka.
Palvelu on ollut asiallista. Asiakaspalvelusta on voinut saada tylyn kuvan, mutta ymmärrän kyllä, että joskus työmäärään varmaan väsähtää.
Itse olen käynyt Tulppion paikassa varmaan noin 30 kertaa, joista majoitus ollut noin 5 kerralla. Nähnyt myös monelaista valittaja asiakasta noila käyntikerroilla.
Täytyy muistaa, että siellä ollaan kaikesta kaukana, eikä Stadissa Espan varrella muotibutiikkien tiskillä.
Toki onhan palvelu voinut nyt huonota, sillä tänänyt on kaksi kesää, ettn ole paikassa käynyt.
On vaan vaikea tehdä tuon perusteella tuomio paikasta, että outo käsitys asiakaspalvelusta.
Mukavia reissuja kaikille Tulppioon ja muihin lapin kohteisiin, He tarvitsevat asiakkaita ja me kävijät palveluita. Upeeta, että Lapissa on vielä jäljellä muutama erämaakohde, jossa on majoitus- ja ruokapalveluita, - Anonyymi
Huomenen sanominen ei paljon vaadi. Peruskäytöstavat puuttuu.
Me tuomme kuitenkin yrityksen varat ja rahat. - Anonyymi
Kannattaa ohittaa koko mesta,ennemmin telttaan yöksi.
Koko reisu menee pilalle jos käy sielä,on vaikeeta on. - Anonyymi
Jos kysyt asiallista asiaa siellä ,sua pidetään tyhmänä.
Riitti - Anonyymi
Osataankohan kairijoella sanoo päivää,menemme sinne ensikesänä.
- Anonyymi
Saman huomannu tuolla majoilla,aina on onneksi vara parantaa.
- Anonyymi
Erämaassa erämaan tavat, eihän sieltä kavereita haetakkaan.
Parannetaan me asiakkaat ja paikanpitäjät,yhteispelillä se sujuu.👩👩👧👦- Anonyymi
"Erämaassa erämaan tavat, eihän sieltä kavereita haetakkaan."
Eikä tuolla palvelualttiudella asiakkaitakaan. Paikka on näemmä myynnissä.
- Anonyymi
Minulla pelkkää hyvää sanottavaa Tulppion Majoista. Aivan mahtava paikka ja loistava asiakaspalvelu !
- Anonyymi
Hei Anonyymi aloittaja. Kävisikö, että käyt maksamassa sen vuokraamasi mökin vuokran, ja siivous kulut. Taisi lähtö tulla niin nopeasti, että "unohdit" maksaa majoituksen. Ryyppäsit kaverisi kanssa kämpässä melkein viikon, ja jätit majan törkeään kuntoon. Viinapulloja, tyhjiäoluttölkkejä ja oksennusta siellä täällä.
Yksi kysymys pitää kyllä esittää, joka ihmetyttää minua. Mihin te tarvitsitte niitä käytettyjä kortsuja, joita oli heitelty lattialle ym., eihän teillä ollut mukana naisiakaan? Kortsut näyttivät olevan selvässä "askassa. Oliko se kaverisi Ruotsalainen, kun taisi puhua ruotsia?- Anonyymi
Oltiin silloin paikalla vaunulla, kun mellakoitte alueella. Onneksi ei satuttu samaan aikaan yhteiseen saunaan.
- Anonyymi
Eikö majojen pitäjillä ole vaitiolovelvollisuus?Hehän näkee mitä vain,eikä niitä huudella edes anonyymisti.Sama koskee taksimiehiä,vaitiolovelvollisuus.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikö majojen pitäjillä ole vaitiolovelvollisuus?Hehän näkee mitä vain,eikä niitä huudella edes anonyymisti.Sama koskee taksimiehiä,vaitiolovelvollisuus.
Niin, onko kirjoituksessa mainittu asiakkaiden nimiä. Siis jotka paskasivat tämän yrittäjän vuokratilan, ja jättivät maksamatta vuokrat.
- Anonyymi
Nostan hattua tälle yrittäjälle. Ei ole helppa kaapia elantoa kairasta. Maksaa verot ym. velvoitteet, jota nykyinen vihervasuri hallitus lisäävässä määrin vaatii.
- Anonyymi
Siellähän vaihtunut omistaja oikein hyvä paikka
- Anonyymi
On näitä etelän veteliä ympäri Lappia onneksi oikeat asiakkaat nauttivat palveluista ja luonnosta muutamaa harvalukuista lukuunottamatta.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse2456849Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r534893Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen
Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi1004451Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli94256Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s393753Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1173648Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä
ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan683626Perussuomalaiset eivät harrasta maalittamista kuten vasemmisto
Huomaa tässä keinotekoisessa "rasismi"-kohussakin kuinka vasemmistolaiset maalittavat Perussuomalaisia. Me emme vastaava233521SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha713293Maataloustuet voi poistaa, naudan tuottajahinta pompsahtanut 25 %
Enää ei tarvitse veronmaksajien tukea, koska maajussi saa lihasta nyt hyvää hintaa. https://yle.fi/a/74-20198739532435