Pari päivää sitten kysyi minulta, missä olen ollut, kun ei ole näkynyt, en vastannut, siihen tokaisi , että pitää laittaa poliisit perään!
Semmonen kuuskymppinen mies!
Itse olen kolmekymppinen nainen.
Mitä yritti selittää?
Semmonen kuuskymppinen mies!
Itse olen kolmekymppinen nainen.
Mitä yritti selittää?
Vastaukset 10
Vanhimmat
Olet herättänyt hänet horroksesta? Ihastusta ilmassa :)) Ehkä kaipaa vain kontaktia, ei yhtään kummempaa?
Tarkoitan sanallista kontaktia, ku täällä helposti halutaan nähdä asioita negatiivisemmassa kuvassa. Tuskin kovin vakavasta on kyse?
On sillä vaimo
Mikä tossa oli niin paha ongelma sulle?
Olisit vastannu jotain ympäripyöreetä, vaikka onhan tässä kiirettä pitäny, hyvää illan jatkoa ja menny tiehesi.
Mutta jos noin kauheesti sulla pattiin ottaa naapurin tekovitsikkyys, niin oisit todennu sille, että sori, en tientääkseni ole sulle tilivelvollinen menemisistäni. Hyvää illan jatkoa, heippa. Eipä olisi enää riesanasi.
Mitähän sinä yrität selittää? Huumorintaju hukassa?
kuukerit taas ??????
Ei yrittänyt selittää mitään. Luuli olevansa vitsikäs.
Ole tyytyväinen, että joku mies kiinnittää huomionsa sinuun.
Jos naapurin papparaisen kyttääminen noin hirveesti sun napaa hiertää, niin sano sille suoraan, että syventyy vain vahtimaan oman eukkonsa tulemisia ja menemisiä, ei sinun.
Tämän viestiketjun aloitus on vain osoitus Suomen nykyisestä miesvihamielisestä ilmapiiristä, ainakin jos mies on syntyperäinen Suomalainen mies.
Kuvottavaa!
Feministit ovat pilanneet tämän maan ja tulehduttaneet ihmisten välisen normaalin kanssakäynnin.
Ei tällaista ollut ennen, vaikka en kuuttakymmentä olekaan (45v).