saunarafla

Jumalauta mikä meteli taas tuossa saunaraflassa on, kai tuo on jo laitonta häiritä naapureita noin !!
2228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

MISSÄPÄIN ??? On se perkele kunn ihmiset EI Saatana osaa tehdä muuta ku juoda ja häiritä !! Tekemistä riittää ,JOS olisi tekijöitä .

Äänestä

SOITA Poliisit...Juoda ja häiritä muita ihmisiä sen nyt ihmiset osaa ja kykenee sellaiseen. Entäs tärkeään asiaan?? Meiän Suomalaisten asiat on huonosti ja huononee kokoajan lisää.Mamuttajat vaan saa kaikkea ja suomi jäpikät vaan ryyppää....VOI HELVETTI !

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Jumalauta mikä meteli taas tuossa saunaraflassa on, kai tuo on jo laitonta häiritä naapureita noin !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu