Tahdon väriä elämään

Aurinko alkaa kivasti jo lämmittämään ja siitä tulikin mieleen, että olisi kiva saada vähän päivetystä talvenkalpeille kasvoille.
Siis, mikä on paras itseruskettaja ja mikä siinä miellyttää. Onko kiva tuoksu, luonnollinen väri yms.
4566
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tarkoitin koko kropalle väriä, enkä pelkille kasvoille...

Äänestä

Voin vain sanoa, että älä ainakaan osta Piz Buinin vaahtoa. Aivan karsea löyhkä, joka ei lähde pesussakaan. Ynnä jälki on keltaisen oranssin kukertava.
Uutuksista minäkin olisin kiinnostunut. Maksavat sen verran kuitenkin, ettei viitsisi ihan sokkona ostaa. Ainahan niitä uusia, parempia tuotteita tulee markkinoille.
Tai voisinhan minä mennä solariumiin ja saada tasaisen rusketuksen, mutta kun minä uskon tätejä jotka sanoo sitä epäterveelliseksi ja ihoa vanhentavaksi...

Äänestä
  • Kiitos teille avusta.
    Aurinkoisia päiviä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rusketukseton kirjoitti:

Aurinko alkaa kivasti jo lämmittämään ja siitä tulikin mieleen, että olisi kiva saada vähän päivetystä talvenkalpeille kasvoille.
Siis, mikä on paras itseruskettaja ja mikä siinä miellyttää. Onko kiva tuoksu, luonnollinen väri yms.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu