...syntymäpäivälahjoihin enkä muuhunkhaan kuka ole ittekhään osallistunu minun juhliin tai käyny vaikka ois läheläki asunu! Olkhoon kyse sitte setistä, tätistä tai enoista tms. Maistakhoon ommaa lääkettänsä!
En osallistu sellasen..
4
110
Vastaukset
- Anonyymi
Samma häär. Oikeuemukasta, kannata palvoa.
- Anonyymi
Tuo on hyvä lääke valikoiville läheisille. Ikäväähän se on mutta kannata itte ellää mieli maassa enempää. Kirpaseehan se syvältä tiän sen. Ja harmilista yrittää unohtaakin läheiset. Mulla näin ollu parempi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuo on hyvä lääke valikoiville läheisille. Ikäväähän se on mutta kannata itte ellää mieli maassa enempää. Kirpaseehan se syvältä tiän sen. Ja harmilista yrittää unohtaakin läheiset. Mulla näin ollu parempi.
Niin on. Kyllä eräs tiesi ko sano että aina pärjää ko pyssyy erossa sukulaisista! Son niin helpompi. En välitä mitä itte kuki ajattelee. Siinäpä vain.
- Anonyymi
Tiedoksi vaan serkulle: se ei sulle kuulu kenen kanssa olen tekemisissä! Turha suuttua. Toiseksi ota asioista selvää ja ajattele omila aivoila äläkä usko tyhmänä juorupuheita. Vai onko viina ja tupakka sumentanu ajattelukyvyn?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1943869Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512752Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per741310Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu171256Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101159- 46944
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2020941- 47870
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt213822Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä106632