Kävin tässä taannoin vieraissa. Mies oli tuttu jo sinkkuajoilta ja yks vakipanoista. Hitto vieköön, kun olin unohtanut hänen meisselin kokonsa. Jos olisin muistanut koon, olisin muistanu vähän venytellä paikkoja. Noh, joka tapaukses, nyt on alakerta hellänä (ja kiima päällä, tekis mieli uusi reissu tehdä, mut hälläkin kumppani, nii ei onnistu nii helpost) ja tosiaan toivon, ettei omalla miehel ny ala haluttaan, kun tosiaan isoa tuli jyystettyä. Ja ala vatsa hellänä.
Vieraissa kävin, koska kotona ei saa kunnollista kyytiä.
Kävin vieraissa...
14
1848
Vastaukset
- Anonyymi
Kiitos kun jaoit tämän kokemuksen kanssamme. Mulle riittää täysin oma mies ja tiedän mitä saan sisalleni. Jos ei omaa kumppani arvosta aika kuspää on suomeksi sanottuna.
- Anonyymi
Toivottavasti myös kestät seuraukset tästä asiasta!!!!!!!!!!!!
- Anonyymi
Ja toivottavasti oli kivaa!!! Nimim. Ei ole isoja vittuja, on vain pieniä mulkkuja joillain, jotka tulee omia aikojaan minuutissa.
- Anonyymi
Voi vit....tu mitä paskaa, mielikuvitusolento ilmeisesti, en muistanut hän pippelinsä kokoa, vaikka vakipano...voi tätä elämää ....buahahhaaaaa....
- Anonyymi
Ja taannoin vieraissa, ja pillu on vieläkin kipee...huaahhhh..hhaaaaa....pelle
- Anonyymi
Ei edes pelleksi hyvä 😉
- Anonyymi
Voijan se pillu olla kovan jyystön jälkeen hellenä mutta ei päiviä. No, ongelmansa kullakin jos nyt edes totta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voijan se pillu olla kovan jyystön jälkeen hellenä mutta ei päiviä. No, ongelmansa kullakin jos nyt edes totta.
Sua ei oo jyystetty kunnolla 😂
- Anonyymi
Nyt vasta tajusin, että oli mieheltä aloitus.
- Anonyymi
Hölmömpiäkin on.
- Anonyymi
Kaikkea maa kantaa päällänsä, vanha sanonta jos lusikalla on saanut ei voi kauhalla vaatia.
- Anonyymi
Hassu mies olet AP ja ilmeisen puutteessa, mutta löydät vielä jonkun eikä sillä vehkeen koollakaan ole loppupeleissä niin väliä.
- Anonyymi
Naisena voin sanoo ja vakisuhteessa olevana että tärkeintä on osata käyttää sitä mikä siellä housuissa on ei se koko vaan taito.
- Anonyymi
Oikein kuunon provo ja vielä pääkin yhtä tyhmä kun avaus.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark1084940Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv2144701"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?1243209Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m363183Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p1023059- 982354
Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1382338Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.352233Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia
ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi392205- 222168