Urpot valtaavat kaikki mestat

Jodelista sai hyvin seksiseuraa nuorista opiskelijatytöistä, kunnes urpot vonkaajat valtasivat paikan ja tytöt kaikkosivat. Noi käy kaikille paikoille, josta saa helposti. Tieto leviää ja sen myötä tulevat osaamattomat vonkaajat ja ajavat tytöt pois.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Lol, inselisetä katellu liikaa jotain pua-paskaa.

Äänestä
  • Kyllä, pelkkää fantasiaa koko juttu. Luulen, että monenkin opiskelijatytön kunnian päälle ottaa moinen oletus ja pidän myös vastenmielisenä näkemystä, etteikö naiset olisi keskustelualustoilla muuta virkaa toimittamassa kuin maalina vonkaajille

    Äänestä

Miesten pitää lopettaa epätoivoinen p.llunvonkaus

Äänestä
  • Miesten pitäisi lopettaa kaikenlainen vonkaus ja aloitteiden teko.

    Katotaan sitten koska ihmiskunta loppuu, vai muuttuuko naiset aloitteellisemmiksi.

    Äänestä

Urpot paljastuu eestaas-nationalisteiksi nykyään useammin, kun menneisyys vyöryy päälle.

Äänestä

Pillunsaanti on massabisnestä. Kun tarpeeksi montaa vonkaa, joku suostuu.

Äänestä
  • Säälittäviä on miehet, jotka vonkaa kaikilta

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Jodelista sai hyvin seksiseuraa nuorista opiskelijatytöistä, kunnes urpot vonkaajat valtasivat paikan ja tytöt kaikkosivat. Noi käy kaikille paikoille, josta saa helposti. Tieto leviää ja sen myötä tulevat osaamattomat vonkaajat ja ajavat tytöt pois.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu