Ätmifiili iski

Näinhän nämä aina palstallakin inttävät.

"Mies kirjoitti, että häneen voi luottaa ja että ensimmäinen kokemus kannattaa hankkia ”mieluummin kokeneen miehen kanssa kuin kännipäissään jonkun nuoren kanssa”."

https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/37c6a52d-614c-4adb-97e0-ff4fda478861
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllä vain, heti tuli tämän palstan jotkut kirjoitukset kun tuon jutun luin. Samoja sanoja on käytetty täälläkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Näinhän nämä aina palstallakin inttävät.

"Mies kirjoitti, että häneen voi luottaa ja että ensimmäinen kokemus kannattaa hankkia ”mieluummin kokeneen miehen kanssa kuin kännipäissään jonkun nuoren kanssa”."

https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/37c6a52d-614c-4adb-97e0-ff4fda478861

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu