Jos ätmit olisivat alkaneet mäkihyppääjiksi ja siinä menestyneet niin ei olisi ongelma saada naista, vaikka olisikin keski-ikäinen luuseri.
https://www.seiska.fi/Uutiset/Yhteisia-oita-Toni-Nieminen-hurautti-uuden-rakkaansa-luo-lainasi-auton-ex-alppitahdelta
https://www.seiska.fi/Telkkari/Tanaan-tvssa-Jethro-Rostedt-tarayttaa-suoran-kysymyksen-Onko-sulla-pulla-uunissa-Oulun
https://www.seiska.fi/Uutiset/Yhteisia-oita-Toni-Nieminen-hurautti-uuden-rakkaansa-luo-lainasi-auton-ex-alppitahdelta
https://www.seiska.fi/Telkkari/Tanaan-tvssa-Jethro-Rostedt-tarayttaa-suoran-kysymyksen-Onko-sulla-pulla-uunissa-Oulun
Vastaukset 4
Vanhimmat
Hallitsematon päihteiden käyttöhän on ollut se aina ikiaikainen ongelma suomalaisilla urheilijoilla lajista riippumatta.
Itse oikeasti nautin sellaisista aamuista kun lepään kunnolla selvin päin työn tehty ja eikä stressiä uudestakaan projektista, voin nukkua rauhassa ja rentoutua...
Aamulla on mukava herätä auringon noustessa jo lähteä pyöräilemäänkin ja siivoilemaan kämppää, viemään roskiä pönttöihin (jotta on taas tilaa roskata lisää).
Ja heti näen uusia hymyileviä kauniita nuoria naisia valvavasti aina he melkein kumartavatkin tervehtien itselleni kauniisti hymyillen :D
ei mikään auta ätmejä koska yhteiskunta on järjetänyt ätmeistä ätmejä. jos ätmit olisivat harjoitelleet mäkyhyppyssä mestariksi olisi yhteiskunta järjestäneet nämä vaikkapa ennen mm kisoja mielisairaalaan pilaten näin kaiken mitä varten ätmit olivat harjoitelleet. ei yhteiskunta kohtele koskaan ätmejä rehellisesti.
Korkeanpaikan kammoiselle ätmille ei onnistuisi mäkihyppy.
Hyppytornissa tulisi jo paniikki, kun ollaan niin korkealla.
2,80 m korkeudelle omakotitalon tasakatolle juuri ja juuri uskallan kömpiä itse tehtyjä rappusia pitkin, kun sivuilla ja rappusten alla on pressu, ettei näe maahan, niin uskaltaa kömpiä katolle.
tv ssäkin sanotaan että naiset ei pysty vastustamaan tonia ja kun nuorena 16v voitti olumpia kultaa niin naiset huomasi tonin ja naiset ei pysty vastustamaan tonia ja tinderitytöt aivan sekaisin tonista eli toni vaan valkkaa