Alustatestiin ja iskunvaimennin testiin palkisentielle

ei siitä tarvi erikseen merkkiliikkeeseen maksaa

aja tuo tie läpi
24<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

matalat mersut ja audit ajaa ihmeen hiljaa....

Äänestä
  • ai miksi

    Äänestä

Autoliikkeet sumuttaa asiakkaita eikä lapinkansa tee siitä juttua. Kepu on kaiken takana. Ropsikin häviää aina.

Äänestä
  • Fordin maine meni kun on VW yhteistyö

    Äänestä

Kun ajaisittekin palkisentietä mutta ei, uittomiehentie jyrätään yhtä kuoppaiseksi ja pilalle. Ette ymmärrä liikennemerkkejä, näin tulkitsen. Selvät opasteet kairatiellä ohjaa Palkisentielle.

Äänestä
  • ihmisiä vituttaa hidasteet palkisentiellä

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    ihmisiä vituttaa hidasteet palkisentiellä

    Just Joo. Uittomiehentiellä paljon kävelijöitä, pyöräilijöitä. Pimeä kun tulee joku heijastiton jää kaaharin alle. Mitäs sitten? Menettekö palkisentietä?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Just Joo. Uittomiehentiellä paljon kävelijöitä, pyöräilijöitä. Pimeä kun tulee joku heijastiton jää kaaharin alle. Mitäs sitten? Menettekö palkisentietä?

    päättäjät ei ajattele seurauksia

    äänestä oikein

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    ihmisiä vituttaa hidasteet palkisentiellä

    juu oikeen luonnon hidasteet-kaupungin kuoppasin ja reikäsin tie?

    sehän on jo vaarallinen kävellä

    Äänestä

riiks raaks pellit ja muovit kärsiiii

Äänestä

Uittomiehentie ajattu ihan pilalle. Asvaltti rikkoutunut ja tie vain kapenee ja kapenee. Voi hyvää päivää kun routa tulee ja lumiloskakelit...

Äänestä

perunapelto on tasanen tuohon verrattuna

vanhuksille vaarallinen tie

Äänestä

Miks te ajatte niillä volkkarin romuilla?? ostakaa kunnon autot niin ei montut haittaa

Äänestä
  • mamuilla audilla vaikeuksia

    Äänestä

Audikuski (lat. Kaahamus tollomus) on haitallinen tuhoeläinlaji, jonka tunnistaa raskasta kaasujalasta ja mustista jäljistä asfaltissa.

Äänestä

juu ei siitä tarvi maksaa

Äänestä

Sot sot sot poika! Opel kadet ja seiskyt luku!

Äänestä

kuka tekee reikiä yöll tiehen

Äänestä

kuka teke roekä tie meno iskuvaamenei pista aato

Äänestä

talvi paikkaa hyvin kuopat

Äänestä

taas meni bemarista iskari-minne lasku?

Äänestä
  • Maksat omasta pussista. Et noudattanut tilanteen edellyttämää varovaisuutta.

    Äänestä

kustantaako kaupunki vioittuneet autot?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

ei siitä tarvi erikseen merkkiliikkeeseen maksaa

aja tuo tie läpi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu