Oletteko naiset koskaan antaneet ätmille

Seksiä tai edes halausta?
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Ei olla. Ei ätmiä voi halata pitäis olla kemiaa ensin.

Äänestä
  • Kuka se Ätmi on?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kuka se Ätmi on?

    piilossa nurkassa tärisevä ihmiskammoinen pelkuri

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    piilossa nurkassa tärisevä ihmiskammoinen pelkuri

    Traumojahan sellaiselle tulee jos yrittää väkisin halata.

    Äänestä

En tiedä mitä on ollu, mutta ei ainakaan huonoa oloa ole tullut. 🤣

Äänestä

Olen kauan sitten.

Äänestä

Seksihommat ovat aina sujuneet ihanasti, mutta kumppanin etunimi ei ole ollut mikään Ätmi eikä edes Bätmän.

Äänestä

Noniin kun itse olen sellainen että kun itse vain sanon asian vaikka työnanjallekin, selitän työnantajalle: sillä oli selvä että valehlit minulle, työsopipus loppuis siihen, kunnes osaat kuules sinä... työnantaja vähän ottaa niskasta itseäsi kiinnil.

Sitten voimme neutotella uudestaa, kun maksat ensin käteistä rahaa sen 10000eur mitä olet velkaa, terveisin kkk-dragon.

Äänestä

En edes tiedä mikä se sellainen "ätmi" tarkalleen ottaen on, ei ole eteen osunut.
Mitä halauksiin tai seksiin tulee, sitä en harrasta yhdenkään miehen kanssa säälistä.
Ehdottomasti oltava jotain joka todella vetää puoleensa.
Mitä tekemistä sillä paljon mölytyllä rahalla tai ulkonäöllä on tämän kanssa tekemistä?
Itseäni en myy vaikka miehellä rahaa olisi ja komeankaan p-ska ei syötäväksi kelpaa miksi siis antaisin kroppani sellaisen käyttöön?
Arvostan ja kunnioitan itseäni niin helvetin korkealle etten moiseen alentuisi.

Äänestä

Mjaa

Mä en tiedä onko tämä palstan uskovainen mies "ätmi" tms. Kuitenkin on niin että olen tässä kasailemassa kokoon hänelle ideaalikumppania piece by piece -tyyliin.

Hiusten väristä enää hieman jumittaa.

(hihitystä)

Äänestä
  • Mjoo-o

    Poistointoilu taas hieman yrittää jarruttaa tätä prosessia, mutta kuten elämä itse, sitä on vaikea jarruttaa saati pysäyttää.

    (hihitystä)

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Seksiä tai edes halausta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu