Englantilaisten tulo on kuulemma peruuntunut,
turhaan neuvottelua lentokentästä.Pitäs aloittaa
pikaisesti neuvottelut kaivoksen perustamisesta.
Turhaan nevoteltiin
Anonyymi
3
81
Vastaukset
- Anonyymi
Finavialta viisas päätös,ei tarvitse kantaa enää huolta kentästä kuin kevääseen.Yrittäjät mitenkäs nyt suu pannaan kun ei tule turistia.Sitä saatte mitä tilaatte.
- Anonyymi
Taitaa koko kunta olla heti myynnissä.
- Anonyymi
Kohta vinnairi tuo turisteja 7nä päivänä viikossa , kyllä nyt on hyvä .
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703139
- 612487
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562126Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942035- 551952
- 421584
- 401550
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391158- 61083