Siivoojan arvostus aloitus.
Ei minulla muuta kuin, että kiitokset siivoojalle. o/
On varmasti välillä kohtalaisen rankkaa näitä palstoja siivoilla ja pähkäillä, että miten tässä nyt voitaisiin toimia. Hyvä, että joku jaksaa siivota.
Ei minulla muuta kuin, että kiitokset siivoojalle. o/
On varmasti välillä kohtalaisen rankkaa näitä palstoja siivoilla ja pähkäillä, että miten tässä nyt voitaisiin toimia. Hyvä, että joku jaksaa siivota.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Toisen roska on toisen aarre, miksi pitää hävittää hyvää tavaraa.
Minäkin siivoilen välillä ja olen tarkkana roskien kanssa. Pidän huolen että pois vaan ihmisten silmistä rumentamasta!
Onneksi on tuo ilmoitus-toiminto ja se jopa toimii! Kiitos siitä.
Hiihi, Tarkoitus on parempi kuin merkiytys. Jokainen saa korjata ketään loukkaamatta.
No joo, ehkä parempi niin. Mä sain kuitenkin kirjoitettua sen mikä mun mieltäni painaa 😏
Eiköhän tässä tule asioita käsiteltyä vielä moneen kertaan ja hyvä niin 😁
xLiner
Noh.. Jos keskustelua käy vain yksi ihminen niin siinä vaiheessa on ehkä ihan hyvä alkaa siivoamaan sellaisia keskusteluja pois. Joskus vain lähtee aina joltain mopo käsistä niin aloitetaan uudestaan sitten kun tankki pikkaisen tyhjempi.
Noh keskustelua yksin käyvän pitää kopsata viestiketjujaan jostain vanhasta ketjusta. Sitten vasta voi siivota vanhan pois. Luuletko, että tämä kopsutäti on järjen jättiläinen?
Arvostan myös siivoojia. Kiitos!