Ei kannata tuhlata elämää

Olemalla raitis koska silloin ei tutustu naisiin. Viinaa juomalla naisiin tutustuu ja silloin löytää sen elämänkumpanin.

T viinamies
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Juu.. ei päivää.

Sen sijaan sen voi tuhlata suomi24 sinkkupalstalla jankuttamalla pasianssia..

Äänestä

Viinamiehen naisen ei tartte käydä punttisalilla ,kun hän joutuu punttaan viinamiestä kotiin.Viinamies olisi kova rakastaja,mutta kun tulee pimee.

Äänestä

Viinamies on kova tutustuun naisiin ja se onkin pullon lisäksi ainut kova juttu.

Äänestä

Viinamies oli menossa baariin muttei mahtunutkaan.Miksi viinamies seukkaa
naisen kanssa?Täytyyhän jonkun kantaa
tyhjät pullot kotiin ,ettei tule takkiin.

Äänestä

Teillä ei ole naisiaollut. Niin miten niitä naisia olisitte saanut?

Äänestä

Ei kannata tuhlata elämää viinan kittailuun. Krapulalle ei kiitos!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Olemalla raitis koska silloin ei tutustu naisiin. Viinaa juomalla naisiin tutustuu ja silloin löytää sen elämänkumpanin.

T viinamies

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu