Olen 35v tumma fleda kulmakarvat. Aika perus näköinen naama.
193cm pidän kehosta huolta rasvaa hädin tuskin löytyy. En ole bodari.
Vähänki lihava nainen ei kiinnosta yhtään. Vaikka olisi miten kultainen sydän ja mieli jne. Ei mulla seiso sellaisille. Eikä materia tai rahakaan saa seisomaan kostumaan.
Se ois friikkiä kiihottua materiasta :D
Arvostan naista joka pitää kehosta huolta joka osaa syödä.
Joka uskaltaa tulla sanomaan moi eikä aina odota että mies tekee kaiken tuon.
Näyttää myös kiinnostunutta eikä ala esittää vaikeeta epävarmaa jne "juokse mun perässä tarjoo lounaita" YÖK!
Kyllä tarjoon sellaiselle joka on sen ansainnut. En älä pilamaan naisia tai lellimään!! Mä näen heti sellaiset mädät hyväksikäyttäjät.
On huumorintajua on rennon oloinen osaa nauraa hölmöillekin asioille. Avoinmielinen, osaa olla lapsenmielinen mutta myös tiukka ja asiallinen.
Osaa olla ilman meikkejä tai parhaita päällä. Osaa suuttua osaa olla empaattinen,herkkä. Tykkää lapsista.
Ymmärtää että mieskin voi olla herkkä ja itkeä ja haluaa puhua tunteista. Ettei mies ole kylmä säkki.
Aamen
Oikeestiälä
10
121
Vastaukset
- Anonyymi
Tietysti saat olla sitä mieltä kuin olet. Nuoret tietysti etsivät omanikäisiään ja vanhemmat oman ikäisiään. Muutaman vuoden ikäero suuntaan tai toiseen on hyvä lähtökohta.
- Anonyymi
Hyvä, vahva ja selkee! Taatusti löydät sopivan:)
- Anonyymi
Oot aloittaja kommentoimassa omaa aloitustaan 😂
- Anonyymi
Pitääkö sun kostua jos oot mies.
- Anonyymi
Peräreikä hikoo ja hups jotain solahtaa sisään?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Peräreikä hikoo ja hups jotain solahtaa sisään?
XD hyi helkatti.
- Anonyymi
Itse taas tykkään 30-35v miehistä. Vaaleista ja maksimissaan 180cm pitkistä.
En siedä pinnallisia enkä itsekkäitä miehiä. Raha ei kiinnosta, olkoon vaikka työtön tai lomautettuna. Tienaan hyvin omatkin rahani.
Täytyy olla tunteellinen, herkkä ja syvällinen. Taiteellinen.
Osaan syödä ja pidän itsestäni huolta. Miehessä sama toiveena. Saa tietysti bodatakin, mutta se ei ole itseisarvo vaikka treenaan itsekin.
Toivottavasti löydät sopivan. - Anonyymi
Kylmä säkki on jos vähääkään lihava nainen ei saa seisomaan.😁
Vain täydellisen kropan omistava nainen kelpaa..
Pitää olla empaattinen ja ymmärtää herkkää miestä. Täydellinen kaikin puolin.
Onnea matkaan , toivottavasti löydät tuollaisen täydellisen ihmisen kumppaniksesi. - Anonyymi
Mutta siis miks luulet että ne naiset kiihottuis susta? Mulla on muotoja kyllä joo mutta mua ainakin kiinnostaa isokokoiset miehet. Sinussa ei olisi kuvauksesi mukaan yhtään mitään kiinnostavaa. En saisi mitään kiksejä eikä pöksyt kostuisi. Mutta miksi kaikkien tarvitsisi miellyttää toisistaan? Kaikilla on oma makunsa.
- Anonyymi
Ja silti ulvot palstalla yöllä kännissä. :-D Ressukka.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Petteri Orpo on satusetä
Väittää että työllisyys on Suomessa samalla tasolla kuin hallituksen aloittaessa kesällä 2023. Fakta on, että työllisi422998Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj872906SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis1602812Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis2012105- 1121978
Orpo ja Purra, käykää hakemassa oppia Espanjasta
Espanja on näyttänyt kuinka kova työttömyys nujerretaan ja saadaan maan talous palautettua nousu-uralle. Ei ole häpeä kä151963Jääkiekon MM:t pitää siirtää MTV:ltä Ylelle
Persuille ikäviä uutisia taas. . Valtioneuvoston asetuksen mukaan MM-kisat kuuluvat kansallisesti merkittäviin tapahtumi501579Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li371564Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön3701421- 871061