A-nainen, sulta kysyn

Mitä jos tekisimme lapsen, ehkä pari. Olen miettinyt, että tulisi söpöjä lapsia, sun näköisiä. Mitä mieltä? Itse olen innostunut ajatuksesta.
3104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Menee kyllä överiksi. Mikset kysy suoraan häneltä. Rikot itsesi täällä palstalla.. tässä sivusta nyt pakko puuttua. Näitä A nainen juttuja rupeaa olemaan jo huolestuttava määrä.

Äänestä
  • A-naisena kyllä juoksisin karkuun ja äkkiä...

    Äänestä

A-naisia on melko paljon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mitä jos tekisimme lapsen, ehkä pari. Olen miettinyt, että tulisi söpöjä lapsia, sun näköisiä. Mitä mieltä? Itse olen innostunut ajatuksesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu