Mitäs mieltä tästä, penkkipaita ja ME 456,8 kg

91526
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

W A N H A !!!!!

Äänestä
  • mun mielestä penkkipaidat pitäisi kieltää! ne parantavat ihan älyttömästi tuloksia. ne voivat parantaa jopa lähemmäs 100kg. ei mitään järkeä sanon minä!

    Äänestä

  • viime vuoden marraskuussa tietääkseni.

    Onhan toi tulos aivan karsee ja lyhytkätisellä ja isosrintaisella tyypillä kun on vielä penkkipaita, niin eipä tuota liikettä paljon jää, mutta onhan noi valtavat raudat!

    Maastanostossa ja kyykyssä noin samoihin rautoihin pääsee varmaankin Ano Turtiainen, Aholan jokke mavessa ja kyykyssä noin 500 kilon rautoihin "Maailman vahvin mies" Paul Anderson joskus 50/60-luvulla:

    http://www.mcshane-enterprises.com/ASL/anderson.html

    http://www.cbass.com/ANDERSON.HTM

    Äänestä

  • mä vaan! kirjoitti:

    mun mielestä penkkipaidat pitäisi kieltää! ne parantavat ihan älyttömästi tuloksia. ne voivat parantaa jopa lähemmäs 100kg. ei mitään järkeä sanon minä!

    että sulla todennäkösesti ei paranis yhtään,päin vastoin!!!SE EI OO MIKÄÄN ITESTÄÄN SELVYYS ET NOSTAT PAIDALLA ENEMMÄN!!!

    Äänestä

  • Treenaaja kirjoitti:

    viime vuoden marraskuussa tietääkseni.

    Onhan toi tulos aivan karsee ja lyhytkätisellä ja isosrintaisella tyypillä kun on vielä penkkipaita, niin eipä tuota liikettä paljon jää, mutta onhan noi valtavat raudat!

    Maastanostossa ja kyykyssä noin samoihin rautoihin pääsee varmaankin Ano Turtiainen, Aholan jokke mavessa ja kyykyssä noin 500 kilon rautoihin "Maailman vahvin mies" Paul Anderson joskus 50/60-luvulla:

    http://www.mcshane-enterprises.com/ASL/anderson.html

    http://www.cbass.com/ANDERSON.HTM

    Mitä noi herra P.Andersonin ennätykset on kiloissa?

    Äänestä

Paidat on tulleet jäädäkseen!

Äänestä
  • Penkkipaita on loistokeksintö, vähän rihvelömpikin nostaa kuin mies konsanaan. Maastaveto housuilla voisi tehdä saman jipon, kumihousut joilla ahdistetaan pallit niin alas että nostovara minimoidaan esimerkiksi pariin kolmeen senttiin.

    Äänestä

  • Trelleborg kirjoitti:

    Penkkipaita on loistokeksintö, vähän rihvelömpikin nostaa kuin mies konsanaan. Maastaveto housuilla voisi tehdä saman jipon, kumihousut joilla ahdistetaan pallit niin alas että nostovara minimoidaan esimerkiksi pariin kolmeen senttiin.

    niin ja laitettais vielä jousi perseeseen nii tulokset taas nousis lisää.

    Äänestä

kun käsivarret on n. 20cm pitkät ja pötsi ja rinta samaa paskaläjää eli liike tosi minimaalinen. Rannetuet, vyö, penkkipaita ja testot tapiksi niin hyvää tulee. Itse nostan tunkilla ja hallinosturilla keposesti 2,5 donaa rautaa, eli suorituksella ei todellakaan ole muuta kuin pellearvoa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Treenaaja kirjoitti:

Gene Rychlak:

http://66.98.138.31/~lerchmo/videos/bench.htm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu