Kerääkin potin nainen..
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/c715fae9-c5a4-4f4d-b394-e0d2ca00ba39
Pelosi on muuten jo 80v.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/c715fae9-c5a4-4f4d-b394-e0d2ca00ba39
Pelosi on muuten jo 80v.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Uskotko kaikkiin aisantuntijoihin?
Minä olen aina uskonut tasa-arvoon, mutta aina välillä kun sun juttuja lukee, mietin väkisinkin sitä, että miksi naisille on annettu äänioikeus? Odotusarvo naisten äänioikeuden mukana on ollut paljon korkeammalla... :)
Jos huomasit uutisa kun niin itävalta ottaa jo rynnäkkökiväärit ja tankit käyttöönkin jos espanjalaiset tai makedonialaiset mikropippelit yrittävät tunkeutua rajan yli etelästtä :D
Jenkeissäkin varaudutaan jälkipyykkiin vetämällä vanerit ikkunoihin ja niin päin pois.
Joku Nancy tai Kamala ei tätä hommaa muuta. Ja vielä vähemmän Wuhveli palstalla koipi kipsattuna... :D
En usko että tulee tapahtumaan, mutta olisi mielenkiintoista nähdä nainen Yhdysvaltojen presidenttinä.
Toisaalta taas kun seuraa Wuppiksen sekoiluja, menettää uskon naiseuteen. Ihan hyvä vaan, että on miehet vallassa.
Miksi espanjalaiset sekä makedonialaiset eli kreikkalaisetkin miehet ovat niin huonoja seksissä, jotta jo itävallankin pitää jo taistella mikropippeleitä vastaan jo tuliasein?
Naiset vai homotko niihin aseisiin ovat tarttuneet? Vai oikein edellä mainittujen yhteisrintama?
Wienin hyökkäys Itävallassa...
Vhervasemmistosuvakot löivät huijausäänet peliin mukaan:
https://twitter.com/duckdiver19/status/1323974967617224704
-harmiseikirj-