Toimiiko tämä treeni ohjelma?
penkki
1x12
1x10
3x6
2x10
2x12
3kertaa viikossa (ma, ke, pe) ja keskiviikkona hauis ja ojentaja penkin yhteydessä.
Penkkipunnerrus
4
61
Vastaukset
- Anonyymi
Toimii hyvin. Kiertäjäkalvosimet paskana parissa kk:ssa. Unohda koko juttu.
- Anonyymi
Toi kestääkin vaan 6 viikkoa jonka jälkeen vaihdan kevyempään. Eikä ole ollut mitään ongelmaa vielä ja penkkituloskin noussut 2 viikossa 5kg.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Toi kestääkin vaan 6 viikkoa jonka jälkeen vaihdan kevyempään. Eikä ole ollut mitään ongelmaa vielä ja penkkituloskin noussut 2 viikossa 5kg.
Mitäs jos rupeisit tiepalvelumieheks? Jos sulla on auto ja ajokortti? Sieltä voi saada pilhandeeria säkällä. Muuten tuskin saat.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitäs jos rupeisit tiepalvelumieheks? Jos sulla on auto ja ajokortti? Sieltä voi saada pilhandeeria säkällä. Muuten tuskin saat.
Emmiä niist likoist silleen. Poikulit on kivampii.
T: Alottaja
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2734510Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2673632Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1621928Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde261830Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,3011491Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?1351037Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18979en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va123928Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235884