Tää on kuin suoraan jostain sketsiohjelmasta. Ai että nauroin makeasti. Kattokaa tuo pätkä 🤣
https://www.is.fi/oulun-seutu/art-2000007616342.html
"Perkele, sika, vittu"
10
188
Vastaukset
- Anonyymi
Huumoria, jota jopa sinä ymmärrät.
- Anonyymi
Huonoa huumoria.
- Anonyymi
Mitä hittoa se kohta
-puheenjohtaja, taas jatkuu rasistinen... [naisääni]
-no vittu taasko sä alat sössöttää
oikein oli? Vaatisi varmaan koko kontekstin. - Anonyymi
Ei pitäsi tuollaisia viidakon asukkeja päästää kaupunginvaltuustoon.
- Anonyymi
Hahhah, aikamoista porukkaa päättämässä Oulun asioista.
- Anonyymi
Onneks en oo enää vuosiin sielä asunut. 😂 -ihan sivusta
- Anonyymi
Minä huomasin jonkun asian että kun lapset ovat poistaneet Lieksassa aurausmerkkejä, ilmeisestikin syystä lapset niitä poistaneet koska auramies on vihollinen eikä voi myllertää lumipenkoissa.
- Anonyymi
Ylellä alkoi viiden vuoden jakso keskustelutason korjaamiseksi. Totesivat, ettei muutos parrempaan tapahdu nopeasti, koska negatiivinen muutos on tapahtunut hitaasti. Palstoilla on tapahtunut paljon jo vuodessa.
- Anonyymi
Taisteluhävittäjän kapteenit ovat automaattisesti ATM Lentävä Puliukkeli.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1542505Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot971009- 64881
- 61764
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648
