Tänään poistun täältä ikuisesti

Anonyymi

Ei tarvitse enää pelätä mitään... On lääkkeitä tarpeeksi ja ajatus on hyvä ja selkeä.. Enää minusta ei tehdä oikeusjuttuja jotka häviän kuitenkin saan olla ikuisestirauhassa ei tarvi pelkää rikollisia poliiseja jotka uhkailee päivittäin eikä tarvi koulukiusaamisia miettiä. Tämä on päivä jonka päätän sohvallani nukahtaen.

6

85

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Huh!

    • Anonyymi

      Mitähän tällä vuodatuksella ajat takaa? Sääliä vai kannatusta. Minä pitäisin noin henkilökohtaisen asian omana tietonani.

      • Anonyymi

        Justiinsa juu! Suomalainen kuten kunnon svenssonkin tekee sen mainostamatta sitä vuosikausia netissä.
        Äitien ei pitäin vierottaa turhan aikaisin rintamaidosta...uskon että siitä tuo itsesäälien tsunami. Kai?


    • Anonyymi

      Mä en oikein ymmärtänyt noita oikeusjuttuja.
      Eikö voisi elää sillä tavalla ettei tule mitään oikeusjuttuja, sekin jo varmasti tekisi elämästä parempaa kun poliisia ei tarvitsisi pelätä.

    • Anonyymi

      Kuolitko?

    • Anonyymi

      Tämän päivän maailmassa ei tarvitse välttämättä tehdä mitään kun saa syyt niskaansa.
      Narsisti puoliso /. X puoliso pitää huolen. Valehtelee ja näyttelee hienoa ihmistä muille.
      Hyi helkutti☠️

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo räyhää: kansan on muututtava

      Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san
      Maailman menoa
      249
      2839
    2. Muovikassikartelli

      Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
      Talousrikokset
      3
      1594
    3. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

      Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
      Maailman menoa
      1
      1257
    4. Et taida paljoa

      treffeillä käydä? 😆 mieheltä Naiselle
      Ikävä
      101
      1164
    5. Nainen, nyt esitän muutaman skenaarion

      Asumme yhdessä ja seurustelemme. 1. On ilta ja olet sohvalla makoilemassa ja räpläät kännykkääsi. Makuuhuoneesta kuulu
      Ikävä
      123
      1141
    6. Oikea kaste on syntisten kaste

      Oikea kaste on syntisten kaste. Vain syntisiä tulee kastaa. Itsensä uskoviksi ja vanhurskaiksi julistaneita ei tule ka
      Kaste
      58
      1015
    7. Kristillinen kaste toimitetaan upottamalla veteen - pään valelukaste ei kelpaa

      Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen puhdistautumiseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali verta
      Kaste
      153
      1012
    8. Mikä tekee sen

      Vetovoiman kaivatussasi?
      Ikävä
      64
      974
    9. Upotuskaste on raamatullisin kaste

      Jokainen raamattua lukenut tietää sen. Päivänselvä asia. Vauvalle annettu kaste ei löydy raamatusta.
      Kaste
      717
      927
    10. Harmittaako joku

      Harmittaako joku asia tai asiat, mitä on tapahtunut tai jäänyt tapahtumatta?
      Ikävä
      132
      868
    Aihe