Juu olen yököttävä. sen asian kanssa vain täytyy elää..anteeksi kun vaikuttaa elämääsi kovinkin paljon. Anna minun vain olla, äläkä muistuta enää asiasta
Kyllä minä tiedän
7
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Oletko pettänyt minua kun noin kirjoitit ala selittää miksi haluat riidellä mun kanssa. Noin kovasti taidat haluta sovinto seksiä että tahallisesti kehität riitaa ja meillä on muutenkin niin monta kertaa sitä sovintoa tekemättä että meillä menee ainakin vuosi makuuhuoneessa. Haluan sut rakas ihan kokonaan itselleni. En koskaan jaa sinua muiden kanssa sen takia en hyväksy mitään avoimia suhteita.
- Anonyymi
Mene sinä pois tästä ketjusta. Aloittajalla luultavasti melko p...a olo kun tuollaista kirjoittaa..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mene sinä pois tästä ketjusta. Aloittajalla luultavasti melko p...a olo kun tuollaista kirjoittaa..
Mutta kun mun ludem on hävinnyt taas kerran ja minä olen mustasukkainen ja paniikissa missä on tursaksen ikioma rakas ludemin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mutta kun mun ludem on hävinnyt taas kerran ja minä olen mustasukkainen ja paniikissa missä on tursaksen ikioma rakas ludemin.
Tehdään rakas sovinto..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tehdään rakas sovinto..
Tarkoitatko oikeesti tota että haluat olla mun kanssa eikä mitään vapaa suhdetta tai muutakaan kiusaa??? Mä olen ihan tosissaan siinä että jos huolit minut niin mä lupaan sitoutuu suhun täysillä enkä ikinä mitään mene minnekään ilman sinua.
- Anonyymi
Jos joku ei pidä sinusta, niin unohda sellainen. Jokainen on omanlainen ja yhtä arvokas. ❤️
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1542505Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot971009- 64881
- 61764
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648