Matti on seksikäs

silleen ujolla tavalla sexy. Taitaa olla miehellä nyt menekkiä ;)
51707
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

NYT VAAN PÄÄSEE SIELTÄ LINNASTA POIS

Äänestä
  • Demarit ei kestä, kun kepulaista kehuu. Hah hah, alemmuuskompleksiko?

    Äänestä

  • Nainen 28 v. kirjoitti:

    Demarit ei kestä, kun kepulaista kehuu. Hah hah, alemmuuskompleksiko?

    IHAN PERSEESTÄ NIIN KEPU KUN DEMARI JA KOKOOMUS

    Äänestä

  • Nainen 28 v. kirjoitti:

    Demarit ei kestä, kun kepulaista kehuu. Hah hah, alemmuuskompleksiko?

    Ärsyttää, kun yrittää kehua sellaista joka ei tosiaankaan kehuja kestä.

    Äänestä

parhaasta päästä miehiä ainakin näin mitä tulee yleisvaikutelmaan. Ja on tässä jonkin verran miehiä ja elämää nähty, joten luotan saamaani vaikutelmaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Nainen 28 v. kirjoitti:

silleen ujolla tavalla sexy. Taitaa olla miehellä nyt menekkiä ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu