https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/548b2b89-3d0d-4e45-8279-0b07cc643d76
Mies voi siittää lapsia koko ikänsä, naisella taas lisääntymisikkuna on hyvin rajallinen. Tästä syystä miehet katselevat noin 20v naisia ja naiselle taas miehen iällä ei ole merkitystä.
Katkerat kurpat väittävät, että vanhemman miehen siittämistä lapista tulee"huonompia", mutta minä veikkaan, että Putininkin tyttäret ovat paljon kauniimpia kuin jonkun räkänokan siittämät ja jos olisivat poikia niin olisivat paljon älykkäämpiä.
Putinilla lapsia useiden nuorten naisten kanssa
11
53
Vastaukset
- Anonyymi
rahalla saa
naiset vie voiton
rakkaus katoaa
alien maailmaa - Anonyymi
CCCP:ssä perhe oli paras
- Anonyymi
ehkä historiassa Länsi Eurooppa yritti palauttaa Itään karannutta Venäjää länsistämällä sitä....myös perhesuhteissa tapahtui muutoksia....
'kuuluhan Venäjä Euroopppaan!'
yllättykseksi voi todeta kunka paljon venäjä jäi velkaa nimenomaan itään.....
ja mitä venäjäst jää jäljelle- Anonyymi
peitari suuri oli suuri länsistäjä....hänen aikoinaan alettiin tuomita petofiileja, homoja, sodomoja....
sitten oli eurooppalaisia keisarinnoja, tsaareja kuten Ekateriina Suuri....
No mikset sitten ota sitä nuorta naista? On se vaan kumma.
- Anonyymi
Kyllä sun mielipide aina tieteellisen tutkimuksen voittaa!!!
Mikä ikä on se,jossa naisen viimeistään on lähdettävä vuorelle erakkona elämään ettei aiheuta kuvotusta ulkomuodollaan miesparoissa?
Nimim.ois varmaan pitäny lähtee jo Putinkin on vain jakorasia.
Onkohan tuo ehtinyt edes leikkiä ja hoivata lapsiaan ikinä?- Anonyymi
Mies ei jaa, mies saa.
- Anonyymi
No, mutta sehän on hyvä asia että hyvät geenit pääsevät jatkoon
- Anonyymi
En ole koskaan nähnyt kenenkään väittävän, että vanhat miehet siittäisivät rumia lapsia. Hieman jälkeenjääneitä- , jos ei ihan kehitysvammaisia, heistä saattaa tulla, mutta ei miehen ikä heidän ulkonäköönsä vaikuta.
Eivätkä ne ”räkänokatkaan” rumia lapsia siitä, vaikka sinä kateuksissasi sellaista yritätkin väittää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2734510Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2673632Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1621928Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde261830Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,3011491Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?1351037Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18979en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va123928Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235884