Kuten otsikossa jo tulikin, niin haluan aloittaa suhteen neitseellisen täysi-ikäisen naisen kanssa..Sen tarkemmin ei iällä ole väliä. Suhteen laadunkaan ei tarvitse olla kiveen hakattu. Sen voi aloittaa fwb-juttuna, mutta voin olla myös avoimin mielin parisuhteelle, mikäli ajan mittaan molemmista alkaa siltä tuntumaan. Kuitenkin ihan vaan fwb-suhde riittää minulle vallan mainiosti.. En ole sen kummemmin elämässä matkalla mihinkään kun perheen perustaminenkaan ei kummittele takaraivossa. Elän päivän kerrallaan ja toisihan se vakkari tähän varmasti uusia virikkeitä elämää rikastuttamaan.
Ei ole oikestaan väliä mistä päin olet, jos päästään molemmat ajelemaan/liikkumaan..Näin pitkästäkin välimatkasta saadaan kohtuullinen. Majoituksiahan voi ottaa ihan minne vaan. Sähkiksen kautta näistä sitten enemmän.
Etsin neitseellistä naista suhteeseen.
2
136
Vastaukset
- Anonyymi
Naiset antaa neitsyytensä rikollisille väkivaltaisille miehille. Kai olet sellainen.
No yksi ylinopeus-sakko löytyy..Tuolloin ymmärsin, et rajoitusten mukaan ajamalla aina ja kaikkialla asia ei tule koskaan toistumaan.
Ps. Olet väärässä. Kyllä minulle on useampi neitsyys annettu.. En kerää neitsyyksiä, mutta suhteet eivät ole aina ikuisia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Saisinpa halata sinua joka päivä
ja kertoa miten paljon sinusta välitän. Vaikka olisi jommalla kummalla huono päivä, väsynyt päivä tai kiireinen päivä, a677560Nykymiehet odottaa, että nainen lähestyy?
Perus luonnonlaki menee päinvastoin! Oletko nähnyt luontodokkaria jossa naaraat juoksee uroksien perässä??? 🦁🫎🦍🐒🦦�2426468Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,874624Kolmen tuiki tavallisen demariahdistelijan nimet julki
Nyt tiedetään ketkä kolme oli niissä niin tavanomaisissa demarin jokapäiväisissä askareissa avustajia ahdistelemassa. K1093838Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut673141Sannahan laski sähkön ALV:n 10 prosenttiin, Riikka runnoi 25,5 %:iin
Tässäkin nähdään kumpi on Suomen kansan puolella, ja kumpi omaa vastaan. Putinistipersuille Suomen kansa tulee aina vii742976Kansalaispalkka ja maksuton joukkoliikenne
Noilla pienillä parannuksilla saadaan Suomesta taas hitusen parempi paikka peruskansalaiselle, joka elää ekologisesti ja1292672SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het342118Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan621957Muistattekos kun kaupassa piti pyytää tavarat myyjältä
Edes kahvipakettia ei saanut itse valita, vaan myyjä nouti sen hyllystä tiskille. Jos osti jauhelihaa, niin se jauhettii2591892