Etsin neitseellistä naista suhteeseen.

Kuten otsikossa jo tulikin, niin haluan aloittaa suhteen neitseellisen täysi-ikäisen naisen kanssa..Sen tarkemmin ei iällä ole väliä. Suhteen laadunkaan ei tarvitse olla kiveen hakattu. Sen voi aloittaa fwb-juttuna, mutta voin olla myös avoimin mielin parisuhteelle, mikäli ajan mittaan molemmista alkaa siltä tuntumaan. Kuitenkin ihan vaan fwb-suhde riittää minulle vallan mainiosti.. En ole sen kummemmin elämässä matkalla mihinkään kun perheen perustaminenkaan ei kummittele takaraivossa. Elän päivän kerrallaan ja toisihan se vakkari tähän varmasti uusia virikkeitä elämää rikastuttamaan.
Ei ole oikestaan väliä mistä päin olet, jos päästään molemmat ajelemaan/liikkumaan..Näin pitkästäkin välimatkasta saadaan kohtuullinen. Majoituksiahan voi ottaa ihan minne vaan. Sähkiksen kautta näistä sitten enemmän.

2

131

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Naiset antaa neitsyytensä rikollisille väkivaltaisille miehille. Kai olet sellainen.

      • No yksi ylinopeus-sakko löytyy..Tuolloin ymmärsin, et rajoitusten mukaan ajamalla aina ja kaikkialla asia ei tule koskaan toistumaan.
        Ps. Olet väärässä. Kyllä minulle on useampi neitsyys annettu.. En kerää neitsyyksiä, mutta suhteet eivät ole aina ikuisia.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lataus pakkaskelissä

      En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu
      Hybridi- ja sähköautot
      131
      4681
    2. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

      Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
      Maailman menoa
      74
      2692
    3. Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?

      Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?
      Maailman menoa
      80
      1705
    4. Kyllä mä suren

      Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko
      Ikävä
      9
      1176
    5. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

      kuka rakastaa ja ketä ?
      Ikävä
      47
      905
    6. Jos vielä joku päivä nähtäis...

      Miten suhtautuisit minuun, mies?
      Ikävä
      66
      892
    7. Nyt se on varmaa kuntajakoselvitys

      Ensi viikolla tuöee kuntaministeri ulos ja kertoo asiasta.
      Ähtäri
      21
      873
    8. Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi

      Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu
      Ikävä
      122
      863
    9. Yhteen hiileen velanottoveljet V P K

      Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N
      Pyhäjärvi
      70
      847
    10. Olisin valmis tutustumaan uudelleen

      En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.
      Ikävä
      50
      799
    Aihe