Haluaisit riisua ja johdattaa kammioosi?
Kenet palstalta
Anonyymi
86<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 86
Vanhimmat
En ketään. Entäs itte?
Haluaisit riisua lillissin =D...
Nöyp. En halua.
Joku mainosti olevansa seksikäs blondi. Hänet.
Okei. Täällä voi mainostaa mitä vaan, pienellä varauksella sitten. :)
Eilen vai tänään kirjoitit että puhut aina totta palstalla, tuo ei nyt näytä siltä.
Täh? En haluakko ei näytä siltä, mitäs helvattua se sitten näyttää?
Ei siinä ole mitään pahaa vaikka haluaakin rakastella kaunista naista. Mitä sitä kieltämään.
Aa, että niin olisi pitänyt kirjoittaa. Ite en saa päättää? :)
😂😂😂
Päätit jo kun lirkuttelit Lillikselle kaiken kansan edessä.
Aha, ja mieltään ei saa muuttaa? Täähän meneekin jännäksi taas.
Toisin sanoen myönnät halunneesi rakastella Lilliksen kanssa. Mielenkiintoista.
Heh, ehkä.
Sun moninikkisyys puoltaa sitä ettet ole uskottava
jutuissasi. Moni muukin "muuttaa mieltään" senjälkeen kun ei saanut haluamaansa. :D
Niin tai en halua keskustella asiasta enempää.
"Moni muukin "muuttaa mieltään" senjälkeen kun ei saanut haluamaansa. :D"
Uskon, että olet tässä alan asiantuntija. Niin monet kerrat muuttanut mielesi. :)
🤣🤣🤗
Meethän sinäkin halpaan kun ihastut palstahahmoon, lillis vai mikä se oli, tietämättä yhtään todellisuutta...
Heh, niinpä. ;)
Toisaalta voidaan olettaa, että Lilli on nainen. Koska jos Jiimen on mies, niin tuskin hän homo on? Hehän ovat kuulemma yhdessä.
Joten varmaa on tai pitäisi olla, että ihastuin naiseen. Kuten pitikin. :)
Ei tiedetä jiimenistäkään mitään... ehkäpä ne tunsi jo ennalta ja keksivät jonkun leikin et muka tapasivat täällä? Ei tiedetä sitäkään varmuudella ovatko yhdessä.
No pitäiskö meidän tietää sitten? :)
Entäs, jos ne olikin yks ja sama ihminen? Ei tiedetä sitäkään. Hui. 😱
Meni jauhot suuhun =)))))))))
Ketä leikki olisi hyödyttänyt ja miten? Samalla voi kysyä mitä ja ketä Jaanan nikkipelleily hyödyttää.
Ei ihme ettei joka ukko tai akka saa kumppania jos sairaalloinen epäilys joka asiaan kaataa kaiken ennenkuin mitään ehtii alkaakaan.
Onkohan pujiksen "kaveri" vienyt palstaloukkaukset ja syytökset eteenpäin kuten lupasi vai oliko jälleen kerran vain sanahelinää isin ja äidin sairaalta pikku kultamussukalta.
Et suinkaan ollut facekaverina ennenkuin poistuit facesta kokonaan.
Jiimen sinäkö??
Minusta näyttää ettei Gaylord-Focker halua puhua yksityisasioistaan palstalle ja kiertelee kaartelee kysymyksiä. Olenko väärässä?
Lörppö...
Gaylordi ei muusta ole puhunutkaan kuin yksityisasioistaan. Me kaikki tiedämme miehensä pleikkarinpeluusta, mies ei osallistu mihinkään, kaikki on turhaa paitsi pelaaminen, mies ei puhu mitään, lista on pitkä.
--->Ketjun aiheesta Lillis
Sitä kannattaa pelätä. Ei sitä tiedä mitä se saa päähänsä. Saattaa ilmaantua jonkun kotiovelle sanomaan hyvää päivää. Myy muka jotain ja sitten onkin jo talossa sisällä.
Kultamussukka on tehnyt suunnitelman.
No yhdessä tapauksessa naisen mielenkiintoa lakkasi mieheen erinäisistä persoonallisista syistä.
Mustasukkaisuutesi näkyy Inariin asti.
Kipukohta on painellessa arka ja turvonnut.
Kipukohta=Lillis2020
Arka=Menetys
Turvonnut=Palsta puheet yksityisistä tunteista
Lillis ei ihastunut suhun!!!!
Jiimen
Lillis ei ihastunut suhun!!!!
Jiimen
Hahhah, ei ollut mun kirjoittama.
Mutta paikkansa pitää.
Jiii
Ei ollut mun kirjoittama, mutta näin lilliksen pesän. :D
Tiedäthän :)
Mun huulet on sinetöidyt. En ota kantaa. :)
Pst. Onko lillis hot????
Kysy Jiimeniltä. :)
Kysyn sulta onko????
Siinä tapauksessa kysyt väärältä ihmiseltä.
Kamalinta oli ultrassa kun erikoislääkäri kysyy voiko kandikin koettaa kun tekee sisätutkimusta ja päinvastoin totean” ei voi”.
Voin jo pahoin olla tutkimus pöydällä pitää olla ilman housuja ja sekin kandi oli mies ja sisätutkimus tuli yllättäen. en osannut varautua.🙄
Varmistitko, ettei kandi vaan salakuvanut intiimialuetta, kun olit tutkimuspöydällä ilman housuja??
Aika vaikee on makuulla tietää, mitä siellä puuhataan alapäässä.
Ei, mieskin oli paikalla.
Jos olisin tiennyt erikoislääkäri tekee sisätutkimuksen en olisi koko ihmistä päästänyt seuraamaan opiskelelijana se on hyvin vaikeata muutenkin.
Aika törkeetä annoit sitten kahdelle miehelle
Jahas mistä tämä kaksi miestä tuli. Ei kandi koskenut minuun en siedä toisen koskemista ja erikoislääkäri oli nainen.
En tiennyt että toinen oli naislääkäri mutta kandi kysyi saako tehdä sisätutkimuksen ja laski housujaan ja teki tutkimuksen oletko varma että oli edes kandi vaan joku mies torilta joka sanoi olevansa lääkäri kandi
Valtakunta ja yritin olla vitsikäs ei tainnut nyt onnistua
Ei onnistunut eih.
Muistan aikoinaan kun neurologi kysyi josko opiskelijat saavat tulla myös? Tietenkin lupasin niin hän sai idean, että tehdään samalla eturauhastutkimus. Siinä sitten toistakymmentä ihmistä katsoi,kun lääkäri sormetti mua perseeseen.
Ootko tosissasi?
Kyllä näin kävi
Neurologi ei tietääkseni hoida eturauhastyhjennyksiä😳
Eikö sen tee hoitaja?
Eipä kannata antaa lupia joutuu mitä ihmeempii toimituksiin.
En ketään... Pelkkä ajatuskin kylmää...
Kaikki naaraspuoliset johdattaisin kellariini, mistä ei ole ulospääsyä. Sitten vuoronperään jokaista takaapäin, samalla kun löisi nyrkillä niskaan ja vetäisi lujaa hiuksista.
Ai sä oot sitte ihana! Sua mä haluun!
Sodomakellari
Et ehkä miettiny tarpeekis pitkälle tätä: olet kellarissa jumissa (kun ulospääsyä ei ole) ja siellä on myös lauma vihaisia naaraita, joita olet kohdellut kenties kaltoin. Ja pois et siis pääse. Ehkäpä vielä pahempi skenaario olisi, että kaikki naiset olisivatkin oikein nauttineet kohtelustasi (heitäkin on! maailma on ihmeellinen) ja he kaikki haluaisivat vain lisää ja lisää....
Heh. Onneksi nämä ovat vain juttuja. Mutta aikoinaan kun olin naimisissa, niin 16 tunnin työputkesta tulin ja vaimo kysyi, että nussittaisko. Ei siinä muu auttanut kuin laittaa leuka rintaa kohti ja mutista: "kait se on sitten pakko"
Tai niinkuin Beckissä ensin vangittu tyttö raapi ja hyökkäsi uutta tulokasta vastaan, jotta tätä ei voisi pitää samassa tilassa ja ei joutuisi näin kokemaan samaa. Oli vielä erään epäillyn naisen tytär, niin DNA-todiste uhrissa johti naisen vielä enemmän epäillyksi, mutta onneksi lopussa selvisi ja ensimmäinenkin tyttö pääsi vapauteen. SPOILER ALERT!!! muuten.
Allu tietysti!
Noilla on ollut salainen kammio tuossa uutisessa: https://www.ksml.fi/paikalliset/3177153
Mutta hyi, olisi inhottava yllätys lenkkeillessäkin löytää jonkun tytön ruumis lenkkipolulta silvottuna. Inho ja oksennus voisi olla lähellä..
No en kyllä ketään, ensin tarttis hiukan ehtiä tutustumaankin, muuten tulee vain raahanneeksi suden lampolaan kun ei turkkia riittävästi ennalta syynännyt.
Salainen palstarakkauteni Idari. Hänet ottaisin. Siinä on mies paikallaan. Ei taida vaan olla vapailla markkinoilla:/
Vapaa on kuin taiuvaan lintunen. Parvekkeelllaan jo sinua odottaa saapuvaksi, jotta serenaadin hänelle esittäisit. No, siiderikin varmaan käy.
Ihan sidukkakin käy
Ei kun ei tuo ole valitettavasti vapaa. Tuli jo jossain keskustelussa ilmi. Muuten vois ainakin yrittää, ei tietenkään anonyyminä.
en tiedä mitä tarkoitat Katja on jo muutaman vuoden ollut vainaa ja Ulla ei niin minusta runnu välittävän
Mistä päin maata olet suunnilleen olet? Entä ikäsi, siis suunnilleen edes?
En ole mistään kotoisin ja ainoastaan tuhoan ympäristöäni.
Okei 👍
tämä https://www.youtube.com/watch?v=9VHA0H8peZ0&list=RDMMjhtxdo4t544&index=3
Olen se sama jonka kanssa oli musiikista puhe aiemmin. Pistit tuon saman mulle aiemmin. Sori tää anonyymi...
Nimimerkkini mukaan olen ollut vakavassa onnettomuudessa, joten en aina kaikkea muista. Mutta oisko ysäriä? https://www.youtube.com/watch?v=7uhWJATdXMA&list=RDMMjhtxdo4t544&index=18
Ysäriä joo. Otan osaa onnettomuutesi takia, en tiennyt siitä. Onneksi kuitenkin selvisit, pahemminkin voi noissa väliin käydä. Musa maku meillä tosiaan samanlainen. Pidin tuostakin ihan hyvä biisi. Ysäri, kasari, rokki yms uppoo.
Jatkan. Olisiko susta mieheksi mulle vai oletko trolli vain? Ei ainakaan musiikin suhteen tulisi ongelmaa:) Jaan useimmat mielipiteistäsi muutenkin.
Täällä on kaikki trolleja. Tuskin on edes mies.
Näyttääkö naamarini tytöltä? Ihan Timppa olen.
Okei. Hyvä sitten!