Viimeiseksi nauraa! Menkää nyt ja tehkää niinkuin ennenkin. Älkää piitatko muista ja käyttäytykää kuin kurittomat pikkulapset. Vai tuliko orjuuttava tekijä paikalle??
Se parhaiten nauraa joka..
16
60
Vastaukset
- Anonyymi
Minusta paikalle tuli nyt lääkityksensä unohtanut. Tai sitten on joku sisäpiirin juttu kyseessä.
- Anonyymi
Syyllinen taitaa olla asialla?
- Anonyymi
Näillä sivuilla kirjottelee yllättävän monia vähäjärkisiä rassukoita.
- Anonyymi
Niin, sinä yksi heistä.
- Anonyymi
Mitä tuolla otsikolla haetaan/mihin pyritään.? Odotellaanko vaan, että millaisia vastauksia tulee.... Aika vähäjärkistä hommaa, jos noin..
- Anonyymi
Eipä täällä ymmärrä moniakaan aloituksia. Toivottavasti asianosaiset edes...
- Anonyymi
Oletko Se vähäjärkinen itsekäs tyyppi?
- Anonyymi
Samaa mieltä joka kirjotti uodoista alottajista,ihan ..tun mielenvikasta sontaa näillä sivuilla,jonkinsortin henkinen jälkeenjääminen useiden kirjottajien texteissä kuultaa selkeesti läpi.
- Anonyymi
Saankos kysyä mitä herra/rouva tekee täällä jos kaikki mielestäsi pösilöitä? Uteliasko? Teidän kaltaiset on parhaita sanojen laukojia. Kokemusta on.
- Anonyymi
Kerro sä nyt sitten jotain järkevää äläkä siinä kiroile kuin pahainen kakara! Tuoko fiksua ja luettavaa??
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Saankos kysyä mitä herra/rouva tekee täällä jos kaikki mielestäsi pösilöitä? Uteliasko? Teidän kaltaiset on parhaita sanojen laukojia. Kokemusta on.
Täällä ei kukaan ole edes väittänyt kaikkien olevan. Siinä taas toki yksi, joka ei käsitä 🥇
Nutte loppu tapelu ja pitta etsi joolu meeli!
- Anonyymi
Synnin orjat.
Se ole silä vissii, etta jos ei naarata haaskat jutut vaan on kokkoaika vakava meeli, niin sillo ei ole kakki huvin😌
Olet sita mitta syot ja ajatelet. Keho reagoi umparisto vaakutus 🤔Jimmy luki psyko lokki kirjasta...- Anonyymi
Nyt naurattaa niin maan per...
- Anonyymi
Nyt on Jimmy asian ytimessä, hienoa 💪
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku645240Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti692485- 2682406
Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362359Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä191694Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2191488Taas joku junan alle
Piltolan tasoristeyksessä: https://www.tilannehuone.fi/ Uutinen Iltalehdessä, Iltasanomissa, MTV:llä, Ylellä jne. Jossai521084Harmittaa...Lampsiinjoen sillat
Tulva vei toisen ja toinenkin hajosi. Mielellään korjaisin molemmat, mutta ei ole resursseja siihen hommaan. Ikää jo 72v131043- 891016
- 66947