Jännämies taas

1352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Miksi miehet tappavat naisia?

Äänestä

Miehistä löytyy käsittämättömän paljon sekopäitä.

Äänestä
  • Ovatko edes ihmisiä siinä missä naiset?

    Äänestä

Kiltti ja kunnollinen mies on:
- tylsä
- huomaamaton
- heikko
- kiltti ja kunnollinen
- kunnianhimoton
- alimittaisen peniksen omistava
- videopelaaja, animenkatsoja, scifiharrastaja
- asiallinen

Jännämies on uhkaava, komea ja kiihottava alfauros joka osaa ottaa naisen. Kiltti ja kunnollinen mies on jämä-ätmi jolla ei ole minkäänlaista seksuaalista arvoa naisille. Kilteillä ja kunnollisilla miehillä nyt vaan ei tee mitään.

Äänestä
  • Ja tuollaiset kilttimiehet tappavat naisia eniten.

    Äänestä

  • Seksi ja väkivalta se sinunkin pääsi täyttää.

    Äänestä

Jännämiehet on sosiaalisia, ne osaa puhua naisille ja ne osaa iskeä naisia, jännämiehet on komeita ja itsevarmoja hyvä itseluottamus. Kiltti mies ei osaa puhua naisille, ei osaa lähestyä naisia eikä uskalla naisia lähestyä ei ole itsevarmuutta puhua naisille. Naisen saa mies siis joka osaa puhua naisille ja on sosiaalinen.

Äänestä
  • Ja sitten niillä hiljaisilla miehillä napsahtaa ja taas on pakko tappaa ja raiskata.

    Äänestä

Jännämies tappoi taas kun näki exänsä tinderissä

https://pattayaone.news/woman-28-stabbed-to-death-by-jealous-ex-after-he-saw-her-on-a-tinder/

"Woman, 28, stabbed to death ‘by jealous ex

WOMAN was stabbed to death by her jealous ex after he saw her on a Tinder date with another man, a court heard today.

Cruise line worker Cristina Ortiz-Lozano was killed in a ‘frenzied’ attack after being followed home by spurned lover Abdelaziz El Yechioui Ourzat, prosecutors said."

Äänestä

Miksi miehet tapatte naisia?

Äänestä
  • Korjaan, miksi te jännämiehet tapatte naisia?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Korjaan, miksi te jännämiehet tapatte naisia?

    On vain miehiä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39b87554-aa7c-4edc-82d0-88b5884b5116

Miksi naiset on jännämiesten kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu