Voi suorittaa vaikka puimalan lankkulattialla.kiinnität lattiaan pollarin johon sidot kaksi polkupyörän sisäkumia, teet kumpaankin lenkit jotka saat nilkkoihin kiinni.Sitten poraat lattiaan 25 mm poralla reikiä parinkymmenen sentin välein sinnetänne noin neljän metrin matkalle. Ja sitten vaan mahalleen ja kokeilemaan minne asti jaksat reikiä seurailla,kumien pitäisi vastustaa sopivasti etenemistä ja kehittää varmasti käsivoimia jos neljänmetrin reijitys ei riitä saa niitä kätevästi poralla lisää.Lopuksi kuntoiluvälineet on helppo koota talteen. Ja ei kun treenaamaan, kaikki ei aina ole kallista.
uusi treeni
tekniikka
1
547
Vastaukset
- hyvältä
monipuolinen harjoitusmenetelmä, soveltuu kesällä myös laiturille. On vaan varottava ettei putoa veteen nilkat siteissä, tai kannattaa ainakin tehdä vesiharjoitus matalassa vedessä.Mukula kivetty jalkakäytävä vastaa lähes suoraan kivisiä seiniä. kokeilkaa ihmeessä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.1418351Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m1047549Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot1145760Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,995664Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1194840Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1472682Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys632519Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e81495Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71464Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa531359