Onnellinen nainen on se joka

Aamulla saa munaa mieheltään. Minä annoin muijalle ja annan illalla uudestaan.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Niin, rumat naiset ei saa koskaan. Sellasta se on.

Äänestä

Nainen sittten hymyilee koko päivän töissä ja kertoo kaikille miten mies ei koskaan pihtaa ja nainen on onnellinen.

Äänestä

Mulle ku maksaa tarpeeks nii annan niille ei niin hemaisevillekin eukoil

Äänestä

Mukavaa nähdä palstalla pyyteettömästi uhrautuvia herrasmiehiäkin välillä! :D

Äänestä

On se ihanaa kun on näin anteliasta väkeä :D

Äänestä

Annan aina suuseksiä naiselle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Aamulla saa munaa mieheltään. Minä annoin muijalle ja annan illalla uudestaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu