Kohdattiin TÄNÄÄN

Kieltämättä en usko että käyt täällä
Mutta siltä varalta että jos niin olit paras ”lahja”, kun satuttiin tänään kohtaaman ja olisin halunnut vaihtaa kuulumisia. En tiedä olisitko sinä..😁😁😁

😊😊
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

💖💖💖💖

Äänestä

No mä taas en usko, että sä käyt täällä, mutta ilahduin ihan hirveästi sun näkemisestä.

Mäkin olisin halunnut vaihtaa kuulumisia, mutta kiire.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kieltämättä en usko että käyt täällä
Mutta siltä varalta että jos niin olit paras ”lahja”, kun satuttiin tänään kohtaaman ja olisin halunnut vaihtaa kuulumisia. En tiedä olisitko sinä..😁😁😁

😊😊

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu