Taas bemari jätti keskelle korpea, Onneksi hinausauto tuli kolmen tunnin odottelun jälkeen!
Hinausauto tarvittiin
6
183
Vastaukset
- Anonyymi
Kohtalotoweri:
Tähän jätti johto_____...- kävellen jätkä tästä lähti
- ostaisitko vokaalin?
Ps. BMW:ssä ei ole vokaaleja. - Anonyymi
Pidemmälle matkalle lähtö Bemarilla on tietoinen riski ja sen tuomiin ongelmiin pitäisi osata varautua, mutta eihän Bemarikuski osaa ennakoida muutenkaan.
Olen joskus kirjoittanut, että n. kymmenen vuotta sitten minulla oli muutamia E60 ja E61 2.0 autoja sekä bensoja että dieseleitä.
Muistan ne kuitenkin sähkövikaisina autoina.
Uutuusmalleja esiteltiin Kalastajatorpalla ja muistan kun minäkin vaimoineni olin kutsuvieraslistalla. Autojen esittelypaikan valinnasta voinee päätellä, ettei maahantuoja selvästikään keskity aivan keskituloisiin ostajiin.
En tiedä, miksi nimemme ylipäätänsä oli osunut listalle, mutta meillä oli toki hyvä osoite Etelä-Espoossa.
Se varmasti riitti.
Leivokset olivat hyviä.- Anonyymi
BMW on paras, köyhät ajelee toitsuilla ja skodilla apeana!😄😃
- Anonyymi
Trollin tuubaa. .tällainen on laitoshoidokin tyypillinen provo,spammannyt tuhansia kaikista merkeistä. Miksi ruokitte trollia. .
- Anonyymi
Onko BMW edelleen Jamaikan suosituin auto. Sehän tarkoittaa Bob Marley and the Wailers...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?
Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä1911367Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa463924Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu1133100Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman
nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie1302431Miksi Seta ja Sofia Virta ei vaadi muslimeita kunnioittamaan priden-arvoja?
Kuten tiedetään niin islam ei hyväksy sitä mitä pride edustaa. Seta-pomo Mikkonen nosti hirveän äläkän kun yksi tepsin902120Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista
Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh1961781Sofia Virralle täydet 12 pistettä!
Kun ei jäänyt mukaan vähemmistöjen sortamista epäsuorasti tukevaan joukkueeseen. Urheilijoiden pitäisi olla esikuvia.3051049Miksi Hotelli Kainuuta dissataan?
Ihmetyttää tämä jatkuva yhden yrityksen arvosteleminen. Ikäänkuin mikään ei olisi hyvin. Kuitenkin yritys työllistää, ta18835Toisten elämän moralisointi
Eikö kukin voisi keskittyä lähinnä omaan elämäänsä? Jos jollakulla muulla on tunteita, ajatuksia, tai tekoja oman suhte143775- 53719