Jotekin tuo Saara Aalto, on jotekin ärsyttävän oloinen lepakko, vaikka ihan nätti nainen, noin ulkoisesti.
Ei sellanen nykypäivän muotia oleva , että aletaanpa lesboksi ja näytetään se kaikille heti kertaheitolla🤗
Lepakkonaiset
9
81
Vastaukset
- Anonyymi
Kade
- Anonyymi
Taidemuseon ravintolassa homot alasti ja kaikkii seksuaali eläimet.
Näinhän se museon pervo johtaja taas Lapin kansassa keksii juttuja ei asu edes siellä missä väittää kertoo naapuri. Mutta se että Tornion taiteilijat ei saa pitää näyttelyjä Torion Taidemuseolla mutta pervot saa diskoillan satoja ihmisiä sotkee meidän veronmaksajien taulut kalliit sinne lahjoittanut Aine kääntyy haudassaan ?
- Anonyymi
Kumpi on miehen roolissa
- Anonyymi
Ilmeisesti se toinen !
- Anonyymi
Jotekin? Jotekin? Miten tämä koskee erityisesti torniota tai haaparantaa? Ryömi takaisin sinne kiven alle.
- Anonyymi
Onko tulossa taidemuseolle koska pride diskoja kun johtaja siis tornion taidemuseon oli ilmoitellut jäsenille. Siellä on paljon lepakoita !
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onko tulossa taidemuseolle koska pride diskoja kun johtaja siis tornion taidemuseon oli ilmoitellut jäsenille. Siellä on paljon lepakoita !
Korona tuli sen vuoksi kun yksi kiinalainen söi lepakon.
- Anonyymi
Voi että. Pienet ne on sinullakin murheet. Annetaan kaikkien luojan luomien kukkia ja elää. Ei ne ole sinulta pois. Parempaa tulevaa vuotta!
- Anonyymi
Saara on yhtä aito kuin Tallinnan kumitissit. Yök!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1371337
Ketä naista se poju tällä hetkellä vetää höplästä
Sillä kun pitää aina olla joku höplästä vedettävä kierroksessa289966- 43855
- 33631
Tappio Rydmanille
Ei pystynyt Wille saamaan tahtonsa läpi. https://www.hs.fi/politiikka/art-2000012093775.html145623- 38587
- 52551
Sometähti villisika-Seppo on kuollut
Suomussalmella lemmikkieläimeksi virallisesti hyväksytty villisika Seppo on kuollut. https://yle.fi/a/74-2023244528528Tiesitkös rakas
Mun taivas on pilvinen ja synkkä. Päivät värittömiä ja harmaita. Missä olet, aurinkoni? 💔44511- 107488