Jotekin tuo Saara Aalto, on jotekin ärsyttävän oloinen lepakko, vaikka ihan nätti nainen, noin ulkoisesti.
Ei sellanen nykypäivän muotia oleva , että aletaanpa lesboksi ja näytetään se kaikille heti kertaheitolla🤗
Lepakkonaiset
9
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Kade
- Anonyymi
Taidemuseon ravintolassa homot alasti ja kaikkii seksuaali eläimet.
Näinhän se museon pervo johtaja taas Lapin kansassa keksii juttuja ei asu edes siellä missä väittää kertoo naapuri. Mutta se että Tornion taiteilijat ei saa pitää näyttelyjä Torion Taidemuseolla mutta pervot saa diskoillan satoja ihmisiä sotkee meidän veronmaksajien taulut kalliit sinne lahjoittanut Aine kääntyy haudassaan ?
- Anonyymi
Kumpi on miehen roolissa
- Anonyymi
Ilmeisesti se toinen !
- Anonyymi
Jotekin? Jotekin? Miten tämä koskee erityisesti torniota tai haaparantaa? Ryömi takaisin sinne kiven alle.
- Anonyymi
Onko tulossa taidemuseolle koska pride diskoja kun johtaja siis tornion taidemuseon oli ilmoitellut jäsenille. Siellä on paljon lepakoita !
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onko tulossa taidemuseolle koska pride diskoja kun johtaja siis tornion taidemuseon oli ilmoitellut jäsenille. Siellä on paljon lepakoita !
Korona tuli sen vuoksi kun yksi kiinalainen söi lepakon.
- Anonyymi
Voi että. Pienet ne on sinullakin murheet. Annetaan kaikkien luojan luomien kukkia ja elää. Ei ne ole sinulta pois. Parempaa tulevaa vuotta!
- Anonyymi
Saara on yhtä aito kuin Tallinnan kumitissit. Yök!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas nuoren kuolema
Vasunmäentiellä paha onnettomuus. Nuori nainen menehtyi. Niiin sydäntä riipaisevaa 😭1716456Elikkäs persuissa ovat pahimmat häiriköijät
Koska sieltä tuli kaikkein kovin ulahdus. Persujen peesissä seuraa kokoomus js hajuraon päässä röhkii kepulaiset. Olipa793670"Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"
Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin1123557Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä
Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma762868Ahdistelu ongelmaa vain vasemmistossa - ei oikeiston edustajissa
Mutta demarit ovat tunnetusti sivistymättömiä, ja vähemmän fiksuja.442430Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni592233- 1201815
Trump asettaa Grönlannin kaappausta vastustaville Euroopan maille 10% tuontitullin
Suomi mukana näissä maissa. Myöhemmin Trump aikoo nostaa tuontitullit 25%:iin kesäkuun alusta, jos Grönlannin kaappausta3751294- 541288
Miksi suorittamisesta tulee
Miksi suorittamisesta tulee hyvä fiilis? Mitä sillä paikataan? Jollekinhan se voi olla jopa terapeuttista, mutta itse a521065