Hassua mitenkä toinen lypsää tietoa ja

Anonyymi

Loppuu kuin seinään aina tietyssä pisteessä. Ei edes ole enää surullinen olo, vaan oikeaan osui. Puhdasta irvailua.
Selkäranka puuttuu täysin. Kuinka voi olla noin moraaliton ihminen. Ihan vapaasti vaan sen toisen kanssa sitten, lapsellisia olette.
Aikuinen mies joka käyttäytyy kuin moukka.
kiusaaminen kannattaa myös osata joskus lopettaa. Kaikkea ei tarvi sen toisenkaan sietää.

10

54

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mitä nyt?!

      • Anonyymi

        Kyllä oikea tuosta tunnistaa. Oon sen verran vihainen, että en jaksa tuota kiusaamista enää.
        Pitäis ymmärtää että tunteilla ja ihmisillä ei leikitä.
        😔😔😔😔😔😔😔😔


    • Anonyymi

      Vinkkinä vain että täällä on suurin osa ilkeitä ihmisiä ja tarkoitus on vain satuttaa. Vaikka se kaivattu olisikin täällä, niin voipi olla että hänellä onkin toisenlaiset motiivit olla täällä ja kirjoittaa sinusta pahoja ja ilkeitä juttuja.
      -Vaikeneminen on kultaa-

      • Anonyymi

        Tää päivystää muutama tyyppi, jotka siirtää asioita irl jutuista tänne. Naureskellaan ja tehdään pilkkaa...


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Tää päivystää muutama tyyppi, jotka siirtää asioita irl jutuista tänne. Naureskellaan ja tehdään pilkkaa...

        Se pilkka voi osua myös omaan nilkkaan, katotaan.


    • Anonyymi

      Tule luo..

      • Anonyymi

        Öitä


    • Anonyymi

      Oletkohan nyt taas kehitellyt turhan pitkälle meneviä johtopäätöksiä. Jos itseksesi kelailet asioita liian pitkään, saat varmasti kasattua mielikuvituksessasi virhetulkintoja.

      Vaikken sinua tunne, mä toivon, että sä pääsisit tuon sun tilanteesi yli ja voisit alkaa elämään tätä nyt käsillä olevaa hetkeä. Tuota elämän pohjaan polttavaa katkeruutta on riipaisevaa katsoa.

      • Anonyymi

        Kirjoitan tähän ulkopuolisena. Ihmisten asioiden juoruaminen palstalle pitäisi loppua.
        Ei olis uskonut että itseään niin fiksuna pitävä aikuinen mies täällä kirjoittelee kuin sekopää.


    • Anonyymi

      Voisin olla minä yhdestä syystä, mutta olen nainen. Ja en tarkoittanut asiaa noin, miten hän mies luulee.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle

      Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku
      Maailman menoa
      76
      5405
    2. Erään T miehen viimeinen aloitus tänne

      Moi Olen kirjoittanut täällä säännöllisesti yli 5 vuotta. Kaivannut kuten kuuluukiin, mutta myös unohdellut ja selvitel
      Ikävä
      35
      2925
    3. Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa

      Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova
      Maailman menoa
      123
      2313
    4. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      120
      1955
    5. Yritykset verolle ja yritystuet 10 mrd. eur/v pois

      Kiristämistapauksissa yrityksille sanotaan hei hei. Suomi ei tarvitse yhteiskunnan rahoilla "yrittämistä". Yhteiskunta v
      Maailman menoa
      15
      1869
    6. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      111
      1800
    7. Björn Wahlroos ykkösaamussa nautittavaa kuunneltavaa

      Ehdottomasti viisaimpia ja tietävämpiä ihmisiä mitä Suomesta koskaan tullut. Naureskeli viherpiipertäjille jotka ihan p
      Maailman menoa
      294
      1396
    8. Yritän saada sinut pois mielestäni ja ajatuksistani nainen

      Turhaan. Mitä enemmän yritän, sitä enemmän haluan sinut ja sinua. Miten voitkaan olla niin ihana ja tuntua niin hyvältä.
      Ikävä
      65
      1331
    9. Nyt meni maku vas.liittoon, kun vaativat minimituntipalkkaa lakiin

      Sehän tarkoittaa samalla myös maksimituntipalkkaa, koska kun laki on kerran laadittu, niin sitä on vaikea muuttaa. Työma
      Maailman menoa
      53
      1274
    10. Kumpi teki aloitteen?

      🤗🤗🤗🤗
      Ikävä
      85
      1150
    Aihe