Maailma syntihyväksyi syntiliitot
Niin suuren kauhistuksen jälkeen maailmaa kohtasi sen oma kauhistuksen syy.
Tulevatko laajat pakkorokotukset jos kun viisaat ihmiset kieltäytyvät siitä?
Kuinka maailmaa vaivaavasta vitsauksesta maailma hakee ratkaisuja ja millä keinoin.
Saa spekuloida.
Kinkku onnistui hyvin. Voiko kinkkua pakastaa?Tähän toivon erityisesti vastausta. Kinkkuni viimeinen syöntipäivä on 31.12.2020jKr
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/827f266b-49f0-4465-9f4b-5879eb6d4eb5
Oikein koronapitoista ja ansaittua uutta vuotta 2021jKr. maailmalle, aamen!
Ensi vuosi on nykyistä vaikeampi. Kuka osaa sanoa ovatko synnytystuskat vielä alkaneet? Ainakaan raskauttavuutta ei voi olla huomaamatta ellei satu olemaan isästä saatanasta.
Commandohauis
9
57
Vastaukset
Varmaan jo ensi pidetään järjestetään ihan normaalisti.on se vaan luojan lykky että saatiin se rokote.mä oon ainakin tosi helpottunut.seuraan tarkasti tilannetta.huomennapistetään Suomessa eka piikki.
- Anonyymi
auroraboreallis kirjoitti:
Siis pride,ei mikään ns.pidetään...
Oletko osallistunut Ylpeysmarssiin?
Commandohauis
- Anonyymi
Vain tyhmät ihmiset kieltäytyvät rokotteesta.
Onneksi saatiin rokote ja sen myötä tauti tulee ensi kesään mennessä helpottamaan jo paljon. Itse otann rokotteen heti kun vain saan ja kehoitan kaikkia muitakin ottamaan.- Anonyymi
Homo Sapiens tarkoittaa viisasta ihmistä.
Ovela erämaan kettu, sankariCommandohauis
- Anonyymi
Voiko uunipaistettua kinkkua pakastaa?
Commandohauis- Anonyymi
Voi, mutta max. kuukaudeksi. Mitä kauemmin pakastaa, sitä huonompi maku. Annospaloiksi valmiiksi leikkuu ennen pakastamista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maisan uupuvat päivitykset ja tuoreet rikosepäilyt
Mikäs kun Maisa ei ole viikkoihin päivittänyt instaa ja nyt ollaan lehdissä tälläisistä.. 👀 https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/010c6594-780f-427119954Taksinkuljettaja Niina Syrjäläinen (Ristiinasta)
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33ec61ee-a6fb-4422-8ecc-982c68a91196 Viimeinen havainto eilen tiistailta n.17:48. Kadonnut kotoaan tilataksin kans17115867Sofia sai 2000 e sukset ja Stefan joutui lainaamaan rahaa ruokaan
Sofia sai Stefanilta 2000 e sukset ja Stefan joutui tämän jälkeen lainaamaan kaverilta rahaa ruokaan. Aika hurjaa menoa. Jos Martina olisi tiennyt,30212725Poliisi vaati Niko Ranta-ahoa vangittavaksi
uudesta huumerikoksesta. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000007734511.html31010393Notta ny se on tuloos! Sinimustat rekisteröityy puolueeksi.
Vanhat hyvät ajat palaavat. Joukko ultra-isänmaallisia ovat perustamassa uutta puoluetta. Työnimenä on nyt Sinimustat. Nyt tulee vihervasemmistolaisel67610192