Eipä olisi uskonut jos ei olisi itse nähnyt. Mikä lienee vierailun syy? Ovatko avaruusneidot tuoneet takaisin?
Elvis nähty Kemijärvellä
5
82
Vastaukset
- Anonyymi
Tuskinpa on nähty!
- Anonyymi
Ei ole ollut oikea Elvis. Se on ollut kylän tunnettu Elvistelijä joka ajelee bemulla ja revittelee renkaita.
- Anonyymi
Ufo ei ole välttämättä avaruudesta, vaan se voi olla karannut säähavaintopallo
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ufo ei ole välttämättä avaruudesta, vaan se voi olla karannut säähavaintopallo
Säähavaintopallo ei ole välttämättä karannut, vaan se voi olla avaruuden ufo.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Säähavaintopallo ei ole välttämättä karannut, vaan se voi olla avaruuden ufo.
Joo joo puhutaanko me tämä 2021 uusi vuosikin tätä ufo asiaa. Aina vain ufoja? UFOT OVAT SATUA, FANTASIAA! Se on kaunis tarina ihmisen kaipuusta avaruuden valloitukseen, mutta ei humanoidien käynnistä Kemijärvellä ole oikeastaan todisteita, kuten valokuvia. Ottakaa niitä kuvia. Jos ufo tulee Kemijärvelle, niin siitä juttu heti Koti-Lappuun, tai pyytäkää humanoidit esimerkiksi Kemijärven johtajien ja älymystöjen luokse, esimerkiksi valtuuston kokoukseen tai kulttuuritapahtumaan. Olisi koko maailman sensaatio ja turisteja tulisi koronan jälkeen tänne iloiten. Miksei? No kun ei ole humanoideja käynytkään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat956624Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur4096360SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden1614661Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien913574Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal963521Kun täällä kysytään aina vaan naisilta
Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en663382Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr103232Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.02940Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil31775Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema141357