Eipä olisi uskonut jos ei olisi itse nähnyt. Mikä lienee vierailun syy? Ovatko avaruusneidot tuoneet takaisin?
Elvis nähty Kemijärvellä
5
87
Vastaukset
- Anonyymi
Tuskinpa on nähty!
- Anonyymi
Ei ole ollut oikea Elvis. Se on ollut kylän tunnettu Elvistelijä joka ajelee bemulla ja revittelee renkaita.
- Anonyymi
Ufo ei ole välttämättä avaruudesta, vaan se voi olla karannut säähavaintopallo
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ufo ei ole välttämättä avaruudesta, vaan se voi olla karannut säähavaintopallo
Säähavaintopallo ei ole välttämättä karannut, vaan se voi olla avaruuden ufo.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Säähavaintopallo ei ole välttämättä karannut, vaan se voi olla avaruuden ufo.
Joo joo puhutaanko me tämä 2021 uusi vuosikin tätä ufo asiaa. Aina vain ufoja? UFOT OVAT SATUA, FANTASIAA! Se on kaunis tarina ihmisen kaipuusta avaruuden valloitukseen, mutta ei humanoidien käynnistä Kemijärvellä ole oikeastaan todisteita, kuten valokuvia. Ottakaa niitä kuvia. Jos ufo tulee Kemijärvelle, niin siitä juttu heti Koti-Lappuun, tai pyytäkää humanoidit esimerkiksi Kemijärven johtajien ja älymystöjen luokse, esimerkiksi valtuuston kokoukseen tai kulttuuritapahtumaan. Olisi koko maailman sensaatio ja turisteja tulisi koronan jälkeen tänne iloiten. Miksei? No kun ei ole humanoideja käynytkään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m4326158- 875470
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest514467- 543986
- 743934
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse33606SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1923541Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1213264Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky713251- 432299