Kokemuksia uudesta vuodesta

Anonyymi

Parhaita kokemuksia on ollut kun olen mennyt yökerhoon uutena vuotena ja saanut naista. Pari vuotta sitten yökerhossa nainen tuli pyytää tanssimaan ja nainen sitten teki aloitteen suutelemalla tanssilattialla ja sen jälkeen oltiinki jo taxissa menossa naisen luokse seksiä harrastamaan. Naiset hakee miestä yökerhosta joten menkää yökerhoon.

10

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Vuoden 2000 millenium-ilotulitus.. 🤷‍♂️

    • Anonyymi

      Vain viinaa juomalla ja yökerhossa käymällä voi tavata naisia.

      t. viinamies

    • No, viime uutenavuotena sain ja join. Tällä kertaa en saane enkä saa juoda.

    • 1999 tuli harrastettua seksiä. Nyt vain odotellaan lapsenlapsia.

    • Anonyymi

      Eli lihallisia kokemuksia vaan. Monta jäi jälkeenkin.

    • Anonyymi

      Uutena vuotena olen naisia saanut baarista mutta enää en baareissa ole käynyt moneen vuoteen. Nyt varmaan saisi helpommin koska naiset on yksinäisiä koron aikana ollut

    • Anonyymi

      Viinaa juomalla naisiin tutustuu. Isät ja äitinne tutustui viinaa juomalla baarissa ja sitten tekivät teidät.

      t viinamies

      • Anonyymi

        Sää oot aina vaan yhtä pöljä - mä en kestä!


    • Anonyymi

      Viime uusi vuosi oli elämäni kamalin, lauma pahoja ihmisiä tuhosi elämäni ja jakoivat pitkään nöyryyttämisestäni kuvia ja kaikkea paskaa omissa salaisissa ryhmissään. En tiedä edes moniako kymmeniä oli mukana, oliko yhteiskumppaneita työelämästä ym kiusallisia kontakteja mukana. Olen saanut niin kummallisia katseita osakseni etten ole kyennyt enää samoihin työtehtäviin kun en tiedä ketkä kaikki ovat olleet mukana. Koko yksityisyyteni on tuhottu ja haluaisin vaihtaa nimeni ettei kukaan voisi mua enää sormella osoitella.
      Jos tietäisin kaiken, voi olla etten kestäisi sitä ja päättäisin päiväni. Joka aamu ja ilta on viime uusi vuosi ekana mielessäni ja voin pahoin niin fyysisesti kuin psyykkisesti.
      Pahimmalta tuntuu että rakkain ihminen järjesti koko paskan ja juonitteli minua vastaan vielä sen jälkeen pitkään vaikka lupasi moneen kertaan maineeni korjata. Nyt on kaikki menetetty.
      Onneksi tästä uudesta vuodesta tuli paljon parempi kun ei voi kukaan enää satuttaa mua kun en enää luota keneenkään.

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persuja ei aluevaltuustoissa näy

      Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.
      Maailman menoa
      92
      3965
    2. Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni

      Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j
      Maailman menoa
      97
      3317
    3. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      125
      2617
    4. Miten juhlitte ensi lauantaina?

      Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.
      Maailman menoa
      212
      1994
    5. Mikä ihme teitä savolaisia tuossa

      p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.
      Tuusniemi
      20
      1784
    6. Laita tunniste josta kaivattusi tietää sun kirjoittavan täällä

      Joku yksilöity yhteinen juttu joka on sun ja kaivattusi välillä. Tuntomerkkinä esim. punainen pipopää, tonttu-ukko tai m
      Ikävä
      84
      1741
    7. Varusmiehen kuolema

      Ei ollut vahinko, ei aiheuttanut vaaraa muille, eikä ollut rikos, mitä jää jäljelle? Oliko kyseessä oman käden kautta lä
      Kajaani
      96
      1701
    8. Mikä tekee naisesta

      Seksikkään ja viehättävän? Entä miehestä?
      Ikävä
      110
      1539
    9. Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?

      JOS siis sinä saisit päättää?
      Maailman menoa
      1
      1301
    10. Mitä ajattelet rakkaastasi tällähetkellä?

      Itse haluaisin jo hänen viereen..
      Ikävä
      57
      1202
    Aihe