noloin levy kokoelmissasi?

Mikähän mahtaa olla teidän levykokoelmassanne se noloin levy? Se mikä on sullottu kaapin perälle ja mitä ei näytetä ikinä koskaan kenellekään??
Itsellä ehdottomasti noloin on Pekka Ruuska: yhdestoista hetki!...kaikkee sitä..
14863
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

no mulla on joku smurffihitit cd..ja sitten kari tapio..)heh

Äänestä

Ainaskin tää:Kimi Räikkönen Formula dance hits...TODELLA #&%*...

Äänestä

Hausmylly: "Haustoori"

Äänestä
  • Hausmyllyn oma levy.Ne ei ole tehnyt sitä eikä saaneet pätkääkään siitä rahaa.

    Äänestä

Joanna Johnsonin levy.En muista nimeä;olisiko ollut joku Standing in my rain...Taisi olla Chris Owenilla sormensa pelissä siinä.
Joanna Johnson näytteli "Boldiksissa" Ridgen ekaa(?)vaimoa,Karenia.

Äänestä

on ehdottomasti Princessan joku levy ja Pandora..... Eka backstreet boysin levykin löytyy. Se on jo noloo!!!!

Äänestä

... tunnustaa, mutta levyhyllystä löytyy Matti Nykäsen Yllätysten yö-LP. *punastuu*

Äänestä

tässä on muutama huono:


Badding:"Bussi Somerolle"
Suomipunkkia 2

Äänestä

Kaikkein noloin on ehkä Bobby Ewingin esittäjän Patrick Duffyn surkea duetto ranskalaisen Mirelle Mathieu'n kanssa Together we're strong.
Kamalaa shittiä.

Äänestä

Marlon Dust -single
Kertakaikkisesti...

Äänestä
  • joo, en muista edes albumin nimee!

    Äänestä

Norjalaisen Banana Airlinesin Fast sikkerhetsbeltet. Siinä mollataan sekä yks pohjoinen vähemmistökansa että moni pop-klassikko niin että oksat pois ja sanat on ihan karmeet... Plus sitten yks Jason Donovanin levy, on onneks hautautunu jo niin syvälle, etten muista ees nimee.

Äänestä

Hävettää sanoa, muttei ole kuin neljä levyä, kohtalaisen hyvää ja riittävän "katu-uskottavaa". Naurettavin niistä on Sueden Scifi Lullabiesin CD 2.

Äänestä

mun noloin ostos on ainakin se Graaf sisterssien
levy....siinä laulaa ne silikonirintaset blondit..
ja ovat vielä ruotsalaisia!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


j.k kirjoitti:

Mikähän mahtaa olla teidän levykokoelmassanne se noloin levy? Se mikä on sullottu kaapin perälle ja mitä ei näytetä ikinä koskaan kenellekään??
Itsellä ehdottomasti noloin on Pekka Ruuska: yhdestoista hetki!...kaikkee sitä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu