https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/5f2b47f2-f872-43bd-80a7-108817c91a5e
Toivottavasti Viivi voimaantuu tapahtuneen jälkeen.
Ruma mies lähenteli Viivi Aaltosta junassa
15
65
Vastaukset
Käytöstavat kunniaan, kohtuullisen törkeetä käytöstä tuollane.
- Anonyymi
Kiltti ja kunnollinen mies olisi tuossa tilanteessa puolustanut kaunista neitoa ja antanut muutaman mojovan nyrkin iskun ja tarvittaessa moukaroinut humalasien miehen rintakehän kylkiluut tohjoiksi ja poistunut paikalta.
Kiltti ja ruma mies tekee likaisen työn ja katoaa yöhön, kuin Hancock.- Anonyymi
Kiltti ja kunnollinen mies ei unelmoi kenenkään hakkaamisesta. Jännämies olet!
- Anonyymi
Joku vähän lääppi tyttöä. Olipas kauheeta.
- Anonyymi
Sinäkin varmaan tykkäisit, jos joku viinanhajuinen täti-ihminen tarttuisi reiteesi ja sanoisi, että sinun kannattaisi vähän antaa tädille munaa?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sinäkin varmaan tykkäisit, jos joku viinanhajuinen täti-ihminen tarttuisi reiteesi ja sanoisi, että sinun kannattaisi vähän antaa tädille munaa?
Kyllä vähän voi nuoria naisia lääppiä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä vähän voi nuoria naisia lääppiä.
Sit varmaan myös nuoria miehiä voi aina "vähän" lääppiä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä vähän voi nuoria naisia lääppiä.
Kyllä viinatätikin voi vähän lääppiä nuoria miehiä!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä viinatätikin voi vähän lääppiä nuoria miehiä!
Miksi se on automaattisesti täti-ihminen? Miksi se ei voi olla jokin vähän nuorempi puoliseksikäs naisihminen?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miksi se on automaattisesti täti-ihminen? Miksi se ei voi olla jokin vähän nuorempi puoliseksikäs naisihminen?
Tai mies.
- Anonyymi
Viinamies oli asialla. Kun juo viinaa niin tutustuu naisiin.
- Anonyymi
Ja pääsee vielä kaupan päälle lehteenkin. Eiköhän tuo viinamies vielä kerro oman vastineensa useammalle lehdelle.
- Anonyymi
Naiset on torkeitä raittiille miehille jos yrittää asiallisesti lähestyä niin naiset käskee painumaan vittuun tai jotain muuta tylyä. Joten hyvä että joku puliukko lähestyi tuota kurppaa. Taisi olla vaan samantasoinen miehen kanssa tuo nainen.
- Anonyymi
Tuo on jo ahdistelua eikä sitä pidä sietää. Itseänikin vanhempi humalainen nainen puristi pakarasta bussipysäkillä ja nauroi kavereidensa kanssa. Löin litsarin häntä poskelle ja hänen kaverinsa hyökkäsivat kimppuuni tönien ja haukkuen homoksi. Ei ne käytöstavat ole naistenkaan hallussa yhtään sen paremmin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse984832Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143962Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2113860Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202265Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575801987Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801376- 1371344
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1691319En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5741242- 531135