Moro. Oikeesti etsin padel kenkiä, mutta kyselen nyt kuitenkin täältä.
Etsin Asicsin kalanruotopohjaisia kenkiä sisäkentille. Löytyy Sportamoresta, smashinnistä, padelnuostrosta, xxl:stä ja vaikka mistä nettikaupoista.
Ainut ongelma on tämä minun jalan koko 43. Niin harvinainen koko, että ei löydy mistään.
Tai jos löytyy, on se kallein malli (200e). Etsin hintaluokassa 70e-120e.
Vähän vinkkiä nyt, kiitos.
mistä ostatte pelikengät
Anonyymi
2
289
Vastaukset
- Anonyymi
Jatkan vielä sen verran, että miesten kenkiä etsin siis.
- Anonyymi
https://www.padelnuestro.com/fi/lotto-mirage-100-cly-black-yellow-210731-6vd-p-23146.html
Loton lesti on aika kapea, mutta omaan jalkaani hyvä. Toi on kevyt malli ja mukana tulee kahdet pohjalliset ja nauhat. Ainakin tätä kirjoittaessa koko 43 oli saatavilla. Kolmas tilaus tuolta on matkalla ja ainakin kaksi aikaisempaa tilausta on ollut onnistuneita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2022774Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1582465Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061152- 64951
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait246870Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20869Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka299854Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies95846Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22738Onneksi tapasin sut
Ilman sua olisin jatkanut pään lyömistä seinään eli samanlaisten miesten etsimistä. Tajusin, mikä menee pieleen vasta ku93729