Moro. Oikeesti etsin padel kenkiä, mutta kyselen nyt kuitenkin täältä.
Etsin Asicsin kalanruotopohjaisia kenkiä sisäkentille. Löytyy Sportamoresta, smashinnistä, padelnuostrosta, xxl:stä ja vaikka mistä nettikaupoista.
Ainut ongelma on tämä minun jalan koko 43. Niin harvinainen koko, että ei löydy mistään.
Tai jos löytyy, on se kallein malli (200e). Etsin hintaluokassa 70e-120e.
Vähän vinkkiä nyt, kiitos.
mistä ostatte pelikengät
Anonyymi
2
260
Vastaukset
- Anonyymi
Jatkan vielä sen verran, että miesten kenkiä etsin siis.
- Anonyymi
https://www.padelnuestro.com/fi/lotto-mirage-100-cly-black-yellow-210731-6vd-p-23146.html
Loton lesti on aika kapea, mutta omaan jalkaani hyvä. Toi on kevyt malli ja mukana tulee kahdet pohjalliset ja nauhat. Ainakin tätä kirjoittaessa koko 43 oli saatavilla. Kolmas tilaus tuolta on matkalla ja ainakin kaksi aikaisempaa tilausta on ollut onnistuneita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja19622552Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant999829Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.537723Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va956492SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1936227Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m645830Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,615330Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515223HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1214863Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074564