Missä kepu niin siellä rahasotkuja. Milloin ihmiset viisastuvat?
https://yle.fi/uutiset/3-10502552
https://yle.fi/uutiset/3-10502552
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Huh huh mikä tyyppi jotain monta vuotta vanhaa uutista jakaa. Tule jo tähän päivään, äläkä pure ruokkivaa kättä! NEGA puolueitako haluat äänestää. Se yksi puolue, koko ajan valittaa, nyt sanoi että Amerikka on kommunistien vallassa se teidän NEGA persujen presidenttiehdokaskin, voi nenä mitä porukkaa!
Äänestämme tietysti omaa puoluetta, kuten jo esivanhempamme! Ei mitään kielteisyyden puoluetta, vaan ONNEN TUOJA PUOLUETTA! (Keskusta pulue)
Ei se ole ruokkiva käsi vaan paholaisen runkkukäsi täynnä negatiivististä mustaa mönjää.
Paha olla varmasti, jos on kielteinen asenne.
Kepulaisuus on NEGAA ja yhteiskunnan SYÖPÄ! Pettää AINA!
Huh huh ja voi nenä! Kepu on paha susi lammasten vaatteissa. Menen metsään halailemaan pöllejä ja hengittämään raitista ilmaa. PiM PoM! ONNEN KEMIJÄRVI <3
Senkin matkija häpeä olkoon osanasi
Itse häpeäkin häpeää sinua senkin identtiteettivaras!
Sika matkija